Szkoła dzienna Wydarzenia News III miejsce w piłce siatkowej

III miejsce w piłce siatkowej

146

W dniu 07.12.2011r reprezentacja chłopców w piłkę siatkową pojechała do Gołańczy na Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Jako pierwszy mecz ZSP1 zagrało z ZSP w Gołańczy, który niestety zakończył się porażką naszych chłopców 1-2.

Po drugim meczu, wygranym z ZSP 2 (2:1), nastroje się poprawiły. Trzeci mecz natomiast rozegrany został bez historii, w którym nasi chłopcy pokonali zespół z Damasławka 2:0.

Niestety ostatni mecz przegraliśmy 2:0 z obecnie najlepszą drużyną w Wągrowcu, a mianowicie  LO 1. Ostatecznie nasi uczniowie zdobyli III miejsce w zawodach.

            Naszą szkołę godnie reprezentowali: Bączkowski Michał, Staniak Mateusz, Jaskulski Piotr, Toboła Daniel, Kotarak Sławek, Bodus Jakub, Mruk Jarosław, Hałupka Stefan.

Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej Mistrzostwa w piłce siatkowej