All
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 314

Warning: join(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/polytechnic/template-post-grid.php on line 328
„Robiąc zdjęcia czuję się jak ryba w wodzie” – wywiad z Natalią Głów.

Czy w dzisiejszych czasach fotografem może zostać każdy? Czy wystarczy tylko zakup aparatu fotograficznego? Co zrobić, by się wybić i spełniać własne marzenia związane ze swoją pasją? O swojej drodze, małych i większych sukcesach, marzeniach i pasji opowie nam Natalia Głów. Ma 18 lat i uczy się jako fototechnik. Jest miłą, sympatyczną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną. Tak więc poznajcie Natalię!

Giganci z pasją

Czas wspomnień i czas refleksji!

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie mogą rozpocząć upragnione wakacje i do września nie myśleć o powrocie do szkolnych ławek.

ZSP nr 1

Matematyczni Giganci 2017

Co jest najmądrzejsze? Liczba Co jest najpiękniejsze? Harmonia Czym jest cały świat? Liczbą i harmonią… -Pitagoras-

Konkursy, ZSP nr 1

Fototechnik we Wrocławiu

Zbliżają się wakacje i każdy z nas marzy o chwili relaksu i odprężenia, dlatego klasa 2 Fototechnik wraz z wychowawcą Panią Pauliną Pankowską i opiekunem Panią Beatą Klapiszewską – Kaźmierczak odwiedzili urokliwe miasto Wrocław. Wycieczka, na którą wybrało się 21 osób trwała dwa dni. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Ogród Zoologiczny wraz z Afrykarium, Ogrody Japońskie, Halę […]

Fototechnik, News, Szkoła dzienna, Wycieczki

„Robię to, co sprawia mi przyjemność” – wywiad z Wolontariuszem roku 2016.

Kamila Roman to sympatyczna i zawsze uśmiechnięta uczennica Technikum Handlowego. Czynnie działa w Szkolnym Wolontariacie „Dar Życia”. Na pierwszym miejscu stawia dobro innych, jest zdobywcą nagrody „Wolontariusz roku 2016”. O jej osiągnięciach i odczuciach towarzyszących przy sprawianiu radości osobom, które są potrzebujące będziecie mieli okazję przeczytać w wywiadzie.

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM u Gigantów

1 czerwca nasi uczniowie, wyposażeni w ulubione książki i dobry humor wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, podczas której bity był rekord czytania w jednym momencie.

Akcje, Biblioteka

Teatr uczy nas życia

30 maja 2017 r. zagościł do naszej szkoły Teatr ,,Moralitet” z Krakowa, dzięki czemu uczniowie klas pierwszych technikum i uczący ich nauczyciele uczestniczyli w spektaklu pt. ,,Siódma pieczęć”. Przedstawienie ukierunkowane było na przeciwdziałanie uzależnieniom i uświadomienie nam, że każda używka to pułapka.

Akcje, ZSP nr 1

Jesteśmy Mistrzami Powiatu

2 czerwca 2017 roku odbyła się XVI Spartakiada Powiatowa Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Publicznych Powiatu Wągrowieckiego. Wielki sukces naszej GIGANTYCZNEJ młodzieży !!!

Sport, ZSP nr 1

MEMem w Reymonta – wyniki konkursu

Szkolny Konkurs p.n. „MEMem w Reymonta”, organizowany przez Bibliotekę szkolną został rozstrzygnięty.

Biblioteka, Konkursy

VI Rajd Rowerowy

27 maja 2017 roku, już po raz szósty odbył się rajd rowerowy ”Ponad podziałami z Gigantami” . W tym roku hasłem przewodnim było „Dzieciaki jadą z nami”!

Akcje, ZSP nr 1

„ W fantastyce, może zdarzyć się wszystko!” – wywiad z Adrianną Senger

Adrianna Senger ma 17 lat i uczy się jako fototechnik. Interesuje się fotografią, a jej pasją jest pisanie powieści fantasy. Tematem naszego wywiadu będzie twórczość Ady w zakresie fantastyki. Jak sama mówi daje jej to możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości. Adrianna jest sympatyczną i niezwykle ciekawą osobą, a więc poznajmy ją bliżej!

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dnia 22 kwietnia odbył się okręgowy etap XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Olimpiada jest organizowana od 1985 roku, a uczestnikami mogą być uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych.

Konkursy, ZSP nr 1

XVIII LICEALIADA – Siatkowa Piłka Plażowa dziewcząt i chłopców

15 maja 2017 roku w Gołańczy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt i chłopców.

Sport, ZSP nr 1

Poniedziałkowa pogoda sportowa!

Dnia 15.05.2017r. w Gołańczy odbył się turniej piłki plażowej. Rywalizowały ze sobą sekcje męskie jak i żeńskie. Naszą szkołę reprezentowali: Ewelina Gruszka, Paulina Przybysz, a w sekcji męskiej Marcin Matyniak oraz Kuba Bochna. To chyba tyle słowem wstępu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Blog sportowy

Otwórz serce – otwórz szafę

Szkolny Klub Wolontariuszy ,,Dar Życia” zaprasza całą społeczność szkolną do zbiórki na rzecz Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Wągrowcu.

Akcje

Pożegnanie Maturzystów

28 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów naszej Szkoły. Gościem honorowym był Starosta Wągrowiecki pan Tomasz Kranc.

Szkoła dzienna, Szkoła zaoczna, ZSP nr 1