Plan spotkań informacyjnych dla rodziców uczniów kl. I-III


Plan spotkań informacyjnych dla rodziców i opiekunów prawnych uczniów kl. I-III ZSP nr1 w Wągrowcu w dniu 15 września 2016r:

  • I Tfh technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec Bartosz Kozdęba 227
  • I Ti technik informatyk Kamila Skibińska-Leszczyńska 210
  • I Tla technik logistyk / technik architektury krajobrazu Izabella Krystkowiak 103
  • I Te technik ekonomista Emilia Moszyńska 106
  • I Tl technik logistyk Beata Pawlak 101
  • I Tm technik mechatronik Krzysztof Janiszewski 214
  • I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Łukasz Zanto 213
  • II Teh technik ekonomista/ technik handlowiec Mariola Nowakowska 104
  • II Tf fototechnik Paulina Pankowska 223
  • II Til technik informatyk/ technik logistyk Grażyna Przybył 115
  • II Tpa technik pojazdów samochodowych/ technik architektury krajobrazu Przemysław Skrentny 112
  • II Tl technik logistyk Mariusz Andryszak 221
  • II Tmf technik mechatronik/ technik usług fryzjerskich Kazimierz Rybczyński 117
  • II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska 238
  • III Tia technik informatyk/ technik architektury krajobrazu Jan Bentkowski 102
  • III Tż technik usług fryzjerskich/ fototechnik/ technik żywienia Honorata Kapałczyńska 226
  • III Tm technik mechatronik Piotr Nogalski 215
  • III Tl technik logistyk Agnieszka Nowak 116
  • III Tpe technik pojazdów samochodowych/ technik ekonomista Barbara Tadeusz-Budnik 220
  • III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Magdalena Wekwert 105
  • I wz1 wielozawodowa 3-letnia S Małgorzata Pawlak świetlica
  • II wz1 wielozawodowa 3-letnia S Iwona Grochulska świetlica
  • III wz1 wielozawodowa 3-letnia S Marzena Smolińska świetlica
  • I w1 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 219
  • I w2 trzyletnia wielozawodowa Waldemar Bocheński 228
  • I w3 trzyletnia wielozawodowa Przemysław Arendt 222
  • I w4 trzyletnia wielozawodowa Witold Wolański 216
  • I w5 trzyletnia wielozawodowa Tomasz Tramowski 212
  • II w1 trzyletnia wielozawodowa Agnieszka Hoffmann 114
  • II w2 trzyletnia wielozawodowa Marcin Bielecki 113
  • II w3 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Arendt 211
  • II w4 trzyletnia wielozawodowa Beata Klapiszewska-Kaźmierczak 8
  • III w1 trzyletnia wielozawodowa Beata Pilarska 10
  • III w2 trzyletnia wielozawodowa Danuta Białecka 18
  • III w3 trzyletnia wielozawodowa Anna Palluth 17
  • III w4 trzyletnia wielozawodowa Artur Suski 107
  • III w5 trzyletnia wielozawodowa Arleta Szwedek 19