Szkolny etap IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej


W piątek 28 października 2016 roku ogłoszono oficjalne wyniki etapu szkolnego IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

Nasi Logistyczni Giganci pokazali, iż nawet bardzo trudna wiedza logistyczna nie jest im obca! W całej Polsce do tego etapu zgłosiło się ok. 7800 uczestników. W tym roku test był równie trudny jak w zeszłym roku o czym świadczy próg punktowy pozwalający na awans do etapu regionalnego ustalony po sprawdzeniu prac przez Organizatorów na poziomie 23 punktów. Maksymalnie do zdobycia było 50 punktów, przy czym za każdą błędną odpowiedź były przyznawane punkty ujemne.
712 uczniów
z 216 szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju zmierzy się w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Z Naszej Szkoły mamy w tym gronie 10 GIGANTÓW!!! Wśród nich są uczniowie klasy III TL: Martyna Szczuraszek, Alan Adamski, Marcin Kotecki, Kamil Koźlarek, Cezary Pawlak, Kamil Przybyła, Filip Zwolenkiewicz i Bartosz Wichłacz. Z klasy IV TL awansowali: Kamil Gronowski i Piotr Nowak. Ogromnie gratulujemy awansu i trzymamy kciuki życząc powodzenie na etapie regionalnym, który odbędzie się 2 grudnia 2016 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Â

Organizatorami etapu szkolnego VIII Olimpiady Logistycznej byli: M. Andryszak i M. Wojtasiak