FINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ


10 grudnia w Kaliszu odbył się FINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. W gronie ośmiu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych z Wielkopolski znalazła się nasza szkoła, która trafiła do trudnej grupy z drużynami z Opalenicy, Krotoszyna i Koła.

W tej fazie rozgrywek uzyskaliśmy następujące wyniki:

  • ZSP 1 Wągrowiec- ZSP Opalenica 2-1
  • ZSP 1 Wągrowiec- LO Krotoszyn 0-0
  • ZSP 1 Wągrowiec-ZSP Koło 2-2

Osiągnięty wynik spowodował, że zajęliśmy 2 miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału, w którym zmierzyliśmy się ze zwycięzcą grupy B zespołem II LO Kalisz. Bardzo dobra gra zaowocowała zwycięstwem 2-0. W finale spotkaliśmy się po raz kolejny z drużyną z Koła. Mimo przewagi i kilku okazji do zdobycia bramki to przeciwnik wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. Zajmujemy II miejsce i jest to najlepszy wynik w historii tych rozgrywek uzyskany przez naszą szkołę! Na pochwałę zasługuję cała drużyna, która dzielnie walczyła w każdym meczu i zdobyła tytuł WICEMISTRZA WIELKOPOLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Należy nadmienić, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Jakub Kubiński!

Naszą szkołę godnie reprezentowali:

  • Kamil Mirek, Jakub Kubiński, Hubert Reis, Norbert Wieczorek, Mikołaj Dobrzykowski, Damian Śmigielski, Kacper Stangierski

Opiekun:

  • Łukasz Mendel