Koncert charytatywny Eleni dla małej Zosi


„Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie”- Anthony Peake.

„…Jestem dla ciebie gwiazdą na niebie,
Na zimę, wiosnę, lato, jesień…
Tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia,
Tylko w Twoich rękach jestem jak piosenka…
Tylko w Twoim kręgu umiem żyć bez lęku,
Tylko w Twej miłości nie brak mi radosnych dni…”

Te słowa piosenki Eleni słyszę cały czas! Bo tylko w dłoniach Rodziców dziecko czuje się bezpieczne, bez lęku, trudów codzienności i w pełni kochane! Malutka Zosia nie potrafi jeszcze mówić, ale pewnie takimi słowami chciałaby podziękować Rodzicom- Monice i Krzysztofowi Kołos za miłość i wiarę w jej powrót do zdrowia!

W dniu dzisiejszym w ten wyjątkowy zimowy wieczór odbył się w auli naszej szkoły koncert charytatywny Eleni dla Zosi Kołos. Jako organizatorzy pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym cudownym przedsięwzięciu. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca, którzy spontanicznie zareagowali na wieść o pomyśle zorganizowania takiego koncertu. Aula była pełna, niemalże wszystkie miejsca zajęte. Całość wieczoru wieńczą słowa pana Krzysztofa Kołos, które usłyszałam po koncercie: „Po dzisiejszym wieczorze wierzę, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE”.