Po sierpniu nadszedł deszczowy wrzesień, a wraz z nim zaczynamy…


Po dwóch miesiącach wypoczynku, beztroski nadszedł wreszcie ten dzień! Wszyscy zdrowi, wypoczęci i pełni optymizmu rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/2018.

4 września o godzinie 9.00 w hali naszej szkoły Pan dyrektor Jarosław Berendt powitał wszystkich zgromadzonych, a w szczególności uczniów klas pierwszych technikum i szkoły branżowej. Ten dzień jest dla nich wyjątkowy, ponieważ pożegnali czasy gimnazjalne i z dumą wkraczają w nowy etap edukacji, edukacji w naszej szkole! Wśród uczniów klas pierwszych rozlosowana została Nagroda Dyrektora – Tablet. Szczęśliwą osobą została uczennica klasy I technikum żywienia i gospodarstwa domowego – Jagoda Nowak.

Po powitaniach i przemówieniach wyróżniono jedenastu uczniów naszej szkoły oraz dwóch absolwentów gimnazjum. Pan Jerzy Springer oraz Pan Robert Woźniak wręczyli w imieniu Starosty Wągrowieckiego stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce za rok 2016/2017.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie omówiono najistotniejsze kwestie związane z organizacją nowego roku szkolnego.