10 edycja Olimpiady Logistycznej


4 października w całej Polsce odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Do walki o awans do etapu regionalnego stanęło 8700 uczniów z całego kraju. Podczas pierwszego etapu uczestnicy Olimpiady konfrontowali swoją wiedzę z 25-punktowym testem przygotowanym przez specjalistów z kierowanego przez prof. Mariusza Jedlińskiego Komitetu Naukowego. W naszej szkole udział wzięło 60 uczniów z klas II – IV technikum logistycznego. Wczoraj Wyższa Szkoła Logistyki ogłosiła wyniki i już wiemy, że wśród 534 osób, które dostały się do kolejnego etapu jest pięciu Gigantów Logistycznych: Karolina Borowska, Martyna Łasecka, Anita Sokołowska, Marcin Kotecki i Cezary Pawlak – uczniowie IV klasy. Będą oni reprezentowali naszą szkołę w II etapie.

Gratulujemy i już trzymamy kciuki za uczestników, którzy w dniu 1 grudnia 2017 r. przystąpią do dalszej rywalizacji.  Opiekunowie: M. Andryszak i  M. Wojtasiak.