Koniec weekendu cudów Szlachetnej Paczki


Skończył się weekend cudów. To, co się działo w Wągrowcu przez ostatnie dwa dni przechodzi wszelkie wyobrażenia. Każda historia spotkania darczyńców z rodziną to gejzer emocji i uczuć.

Nasza wolontariuszka Marta, otrzymała od mamy czwórki dzieci, taką oto wiadomość:

,,Z całego serca pragnę podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna za udzieloną nam pomoc. Tyle dobra otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym, że moja głowa tego nie ogarnia. To co zadziało się dziś w naszym życiu przywraca wiarę w ludzi, w ich dobre serca i że takie szczere osoby jeszcze są.
Pragnę Wam powiedzieć, że dzięki Szlachetnej Paczce otrzymałam nie tylko dobra materialne ale stabilizację, że nie zabraknie nam podstaw do życia. Oj dawno już nie było tak, że nie miałam lęku przed nadchodzącymi świętami. Uśmiechnięte buzie moich dzieci i ten błysk w oku, który miały to niezapomniane. Dziękuję, że pomogli mi Państwo pokazać dzieciom, że warto pomagać i że można żyć uczciwie, być dobrym i otrzymać bezinteresownie pomoc. Składam pokłon dla każdego, kto brał udział w tym przedsięwzięciu, wyraził chęć pomocy i zainteresowania naszą sytuacją. Niech Pan Bóg wszystkim wynagrodzi. Wyrazy szacunku dla Państwa.