Jesteśmy Mistrzami w Tenisie Stołowym


7 grudnia 2017 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXII Mistrzostwach Regionu Nadnotecko-Pilskiego w Tenisie Stołowym „Sprawni – razem”.

Mistrzostwa miały miejsce w ZSS im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach. Objęte były patronatem Oddziału Nadnoteckiego Stowarzyszenia Społeczno – Sportowego „Sprawni Razem” z siedzibą w Pile i Starostwa Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego.

Naszą szkołę  reprezentowało 3 uczniów, którzy byli nie do pokonania. Uzyskali następujące wyniki:

I miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Paulina Mazur z kl. bs3, I miejsce w kategorii chłopców zdobył Hubert Brzozowski z kl. II wz, natomiast Włodzimierz Nowakowski z kl. bs3 stanął na podium, zdobywając II miejsce. Opiekunem uczniów była Małgorzata Pawlak.

Gratulujemy!