IX Powiatowe Targi Edukacyjne


IX Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbyły się w dniu 23.03.2018 r. w wągrowieckiej hali OSiR już za nami.

Nadrzędnym aspektem targów jest prezentacja szkoły oraz nawiązanie relacji z gimnazjalistami poprzez przybliżenie oferty edukacyjnej, ale również prezentacja działalności naszej szkoły, możliwość realizacji marzeń i rozwijania pasji.

Nasza szkoła współpracuje z wyższymi uczelniami (Politechniką Poznańską, Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza, Wyższą Szkołą Zawodową w Gnieźnie, Akademią Morską), które umożliwiają gigantom dalszy rozwój. Za sprawą unijnego projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” nasi uczniowie mają okazję pracować w ramach stażu w różnych firmach, zdobywając doświadczenie i budując relacje ze współpracownikami i pracodawcą. Swoje umiejętności mogą sprawdzić biorąc udział w różnych konkursach szkolnych, powiatowych i ogólnopolskich.

W naszej szkole można realizować się w Szkolnym Klubie Wolontariatu „Dar Życia”, który organizuje akcje charytatywne, zbiórki dla potrzebujących rodzin oraz opiekuje się niepełnosprawnymi i chorymi. Można zmieniać świat na lepsze! Prężnie również działa samorząd uczniowski. Swoje pasje można rozwijać w radio GDO, które posiada nowoczesne studio i w innowacyjny sposób prowadzone są audycje radiowe. Pasje podróżnicze rozwijane są podczas licznych wycieczek do najdalszych zakątków Europy. Zwiedzanie zabytków architektonicznych połączone jest z odwiedzinami ciekawych miejsc, w których można poznać najnowsze technologie produkcji samochodów, giełdy kwiatowe czy Giełdę papierów wartościowych.

Można łączyć wzniosłe cele pomocy innym, działalność w akcjach propagujących idee transplantacji i transplantologii z aktywnością fizyczną. Grać w piłkę ręczną, nożną lub brać udział w biegu z okazji Święta Niepodległości lub rajdzie rowerowym. Propagujemy zdrowy styl życia!

Dziękujemy za poświęcony czas, bycie z nami na targach, a teraz czekamy na Was! Mamy nadzieję, że wybierzecie właśnie nas uznając naszą szkołę za najlepszą drogę własnego rozwoju.