Zakończenie roku szkolnego


Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie mogą rozpocząć upragnione wakacje i do września nie myśleć o powrocie do szkolnych ławek.

22 czerwca 2018 roku dzień rozpoczął się mszą św. w kościele p.w. św. Wojciecha, następnie wychowawcy spotkali się ze swymi uczniami w klasach, gdzie rozdali świadectwa szkolne, przypomnieli o bezpieczeństwie podczas wakacji i życzyli udanego wypoczynku!

Świadectwa z wyróżnieniem zostały wręczone przez pana dyrektora Jarosława Berendta i wychowawców klas podczas uroczystego apelu. Na ogromne gratulacje zasłużyło w roku szkolnym 2017/2018 56 uczniów naszej szkoły, wśród nich 39 otrzymało świadectwo z czerwonym paskiem, a 17 uzyskało średnią powyżej 4,5. Było to dziesięć ciężkich, ale i owocnych miesięcy. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych nie mogło zabraknąć podziękowań dla sportowców, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę nie tylko w jednej, ale w kilku dyscyplinach sportowych przez cały rok szkolny. Nagrody wręczył pan dyrektor Jarosław Berendt i pani Arleta Szwedek. Nagrodzono 28 chłopców i 11 dziewcząt.

Po oficjalnych przemówieniach, podziękowaniach i nagrodach przeprowadzony został mały quiz muzyczny, polegający na rozpoznaniu nuconych przez uczniów i nauczycieli piosenek! Konkurs wywołał duży entuzjazm wśród zebranych, ponieważ zwycięzcy za rozszyfrowanie melodii otrzymywali upominek. A wcale nie było tak łatwo! Wśród „mruczanek – zgadywanek” można było usłyszeć: Despacito, Acapulco, Piechotą do lata, Lato w Kołobrzegu i wiele innych utworów.

Z uśmiechem na ustach i muzyką w sercach pożegnaliśmy rok szkolny!!!

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!!!