Nowy rok szkolny rozpoczęty!


Po dwóch miesiącach wypoczynku, beztroski nadszedł wreszcie ten dzień! Wszyscy zdrowi, wypoczęci i pełni optymizmu rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019.

3 września o godzinie 9.00 w hali naszej szkoły Pani dyrektor Agnieszka Nowak i Pan dyrektor Jarosław Berendt powitali wszystkich zgromadzonych, a w szczególności uczniów klas pierwszych technikum i szkoły branżowej. Ten dzień jest dla nich wyjątkowy, ponieważ pożegnali czasy gimnazjalne i z dumą wkraczają w nowy etap edukacji, edukacji w naszej szkole! Wśród uczniów klas pierwszych rozlosowana została nagroda dyrektora – Tablet. Szczęśliwą osobą została uczennica klasy I technikum  ekonomicznego – Karolina Pawlak.

Po powitaniach i przemówieniach wyróżniono piętnastu uczniów naszej szkoły. Pan dyrektor Jarosław Berendt oraz pan Robert Woźniak w imieniu Starosty Wągrowieckiego wręczyli stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce za rok 2017/2018.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie omówiono najistotniejsze kwestie związane z organizacją nowego roku szkolnego.