Dwa złote medale!!!


W piątek, 28 września 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXV JUBILEUSZOWYCH SIENNEŃSKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, których celem jest popularyzacja masowego biegania i zdrowego trybu życia.

Naszą szkołę reprezentowało pięć dziewcząt: Monika Brandt, Katarzyna Renn, Paulina Haremza, Jagoda Biskup, Aleksandra Starszak oraz siedmiu chłopców: Mateusz Tyll, Mateusz Godek, Anton Eismont, Filip Szymczak, Miłosz Biniewski, Kacper Jarecki, Konrad Ostajewski. Opiekunki reprezentacji: pani Anna Palluth i pani Joanna Meller.

W kategorii rocznika 1998-2001chłopców:

  • I miejsce zajął Mateusz Tyll
  • III miejsce zajął Filip Szymczak

W kategorii rocznika 2002-2003 chłopców:

  • I miejsce zajął Mateusz Godek
  • II miejsce zajął Anton Eismont

W kategorii rocznika 1998-2001 dziewcząt:

  • III miejsce zajęła Monika Brandt

Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!