Dzień Edukacji Narodowej


12.10.2018 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela). Uroczysty Apel przygotowali uczniowie, a nad całością czuwali nauczyciele: p.Beata Pawlak, p.Teresa Stachowiak i p.Maria Napiecek.

Pan dyrektor Jarosław Berendt wyraził podziękowanie całemu gronu nauczycielskiemu i wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie, za trud włożony w edukację młodzieży oraz sprawne administrowanie szkołą. Dyrektor szkoły złożył pracownikom życzenia – wielu sukcesów i pomyślności w życiu osobistym. Do życzeń dołączył się również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. W imieniu Pana Starosty oraz Przewodniczącej Rady Powiatu życzenia złożył p.Jerzy Springer.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Scenariusz składał się z akcentów muzycznych oraz quizu dla uczniów klas pierwszych. Młodzież naszej szkoły miała okazję zaprezentować swoje talenty muzyczne. Podczas wykonywania jednej z piosenek zaprezentowano zdjęcia z historii życia szkoły. Ten element programu wzbudził wiele wspomnień i emocji.

Uroczystość zakończyła się miłym akcentem – wręczeniem przez uczniów kwiatów wszystkim pracownikom naszej szkoły.