Turniej Warcabowy „Sprawni Razem”


W czwartek, 18 października 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XIV REGIONALNYM TURNIEJU WARCABOWYM  „SPRAWNI RAZEM” w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach.

Celem tego turnieju jest rehabilitacja dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną zgodnie z hasłem „Zmyślne ruchy rzeźbą umysłu”, jak również popularyzacja gier stolikowych i przygotowanie do aktywnego udziału w życiu towarzyskim poza szkołą.

Reprezentantami naszej szkoły było sześcioro uczniów w kategorii starszej (powyżej lat szesnastu): Paulina Senger I bs 3, Krystian Gorząd I bs3, Klaudia Klimas I bs3, Piotr Dzierla I bs3, Patryk Wawrzyniak II bs3 i Darek Piotrowicz II bs3. Opiekunem uczniów była pani Małgorzata Pawlak .W wymienionej wyżej kategorii wzięło udział 24 uczniów z pięciu szkół: Piły, Starej Łubianki, Wyrzyska, Czarnkowa i Wągrowca. Spośród tych zawodników wyłoniono najlepszą szóstkę, a nasza uczennica Paulina Senger zajęła IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.