XXIII Mistrzostwach Regionu Nadnotecko – Pilskiego w Tenisie Stołowym


6 grudnia 2018r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXIII Mistrzostwach Regionu Nadnotecko – Pilskiego w Tenisie Stołowym „Sprawni Razem ” w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach.

Celem mistrzostw jest popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie i integracja osób niepełnosprawnej z różnych szkół.

Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Paulina Senger z kl.Ibs1, Dariusz Piotrowicz z kl.II bs1, Hubert Brzozowski z III kl.wz1, którzy w starszej kategorii wiekowej zdobyli II miejsce dla naszej szkoły. Natomiast w kategorii indywidualnej chłopców starszych reprezentantem naszej szkoły był Hubert Brzozowski z kl. III wz1 i zajął  II miejsce na podium .Opiekunem uczniów była Małgorzata Pawlak