Nauczyciel na Medal pod murem!


Już po raz drugi w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego tytuł nauczyciela na medal zdobył nauczyciel naszej szkoły. W zeszłym roku był to Łukasz Zanto, w roku bieżącym jest to Bartosz Kozdęba. Warto również dodać, że tegoroczny plebiscyt należał do ZS nr 1! Drugie miejsce w powiecie zajął Łukasz Zanto, natomiast trzecie Mariola Nowakowska.

12 grudnia podczas uroczystej gali, która odbyła się w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, z rąk wojewody wielkopolskiego nasz polonista odebrał medal nauczyciela roku 2018 szkół ponadpodstawowych powiatu wągrowieckiego. Głosy uczniów, rodziców i współpracowników zapewniły mu również czwarte miejsce w Wielkopolsce.

Pytany o źródło sukcesu odsyła nas do swojego „małego sztabu wyborczego”, czyli klasy 3 Tfh, której jest wychowawcą. Głosowaliśmy na Pana Bartka, ponieważ jest naszym wsparciem. Możemy w każdej sytuacji zwrócić się do niego o pomoc. Jako polonista prowadzi tematyczne a zarazem interesujące lekcje. Jest naszym Dziubaskiem, a my jego Dziubaskami. Jest promyczkiem słońca w pochmurny dzień. Zawsze będziemy stać za nim murem tak, jak on za nami. Bartosz „Dziubasek” Kozdęba poproszony o ustosunkowanie się do wypowiedzi swojej klasy odpowiada: Cóż… głową muru nie przebiję.