Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej.


W dniu 28 lutego br. uczniowie naszej szkoły rywalizowali o tytuł laureata etapu szkolnego „Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej”. Jest to od lat jedna z ulubionych olimpiad społeczności Gigantów, której celem jest propagowanie świadomości praw rynkowych przeciętnego konsumenta.

W tym roku rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie! Zadaniem uczestników olimpiady było rozwiązanie testu autorstwa Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Wągrowcu – pani Katarzyny Kubackiej.

Komisja Konkursowa wyłoniła Drużynę Gigantów w składzie: Milena Szejner, Natalia Ślęzak, Aleksandra Łuksztet, Laura Czerwińska, Maja Kędzior, Klaudia Olender, Weronika Rudnik, Jakub Kozubek, Eryk Dybowski, Martin Jaskólski, która będzie reprezentować naszą szkołę  15 marca w Starostwie Powiatowym.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy na szczeblu powiatowym.