Pokaż swój talent, Gigancie!


11 marca uroczystym ogłoszeniem wyróżnień przez Pana dyrektora zakończyła się III edycja konkursu „Pokaż swój talent, Gigancie”.

Przed feriami, licznie zgromadzeni widzowie mieli okazję obejrzeć i wysłuchać prezentacje przygotowane przez utalentowane koleżanki i kolegów.

Nie zawiedliście nas, Wasze występy były różnorodne – muzyczne, plastyczne, wokalne – i wszystkie wywołały żywiołową reakcję publiczności.

Emilia Łukaszewicz i Julia Tucholska z kl. I Tfh oraz Emilia Milewska kl. I Te pochwaliły się talentem wokalnym. Kamila Kamińska z kl. I Ti zaprezentowała umiejętności pianistyczne, Marek Czechowski z kl. I Tfh zagrał na gitarze elektrycznej natomiast Joanna Andrzejewska z klasy I Tfh pokazała prace plastyczne. Na koniec wystąpił zespół muzyczny w składzie: Przemek Wrzesień z kl. II Tl1 grający na perkusji, Kamila Kamińska i Mikołaj Starszak z kl. I Ti na gitarach elektrycznych oraz wokal Przemek Mazur z kl. II Tl2.

Największe uznanie zdobyły występy: zespołu, który wykonał cover Nirvany oraz Emilii Milewskiej, która zaśpiewała utwór. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!