X Targi Edukacyjne


X Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbyły się w dniu 22.03.2019r. w wągrowieckiej hali OSiR już za nami.

Nadrzędnym aspektem targów jest prezentacja szkoły oraz nawiązanie relacji z gimnazjalistami oraz ósmoklasistami poprzez przybliżenie oferty edukacyjnej, ale również prezentacja działalności naszej szkoły, możliwość realizacji marzeń i rozwijania pasji.

Wielu gimnazjalistów i ósmoklasistów, którzy odwiedzili naszą ekspozycję skorzystało z możliwości rozmowy z nauczycielami uczącymi w klasach technikum i szkoły branżowej oraz ze starszymi kolegami, którzy wybrali edukację u nas uznając ją za najlepszą drogę własnego rozwoju.

Dziękujemy za poświęcony czas, bycie z nami na targach, a teraz czekamy na Was! Mamy nadzieję, że wybierzecie właśnie nas uznając naszą szkołę za najlepszą drogę własnego rozwoju.