Zakończenie roku szkolnego


Rok szkolny 2018/2019  dobiegł końca. Na uczniów czekały świadectwa, nagrody i podziękowania. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczniowie doczekali się zasłużonego wypoczynku, na który udali się ze zdobytymi nowymi wiadomościami i umiejętnościami, bo dzisiaj z całą pewnością wszyscy wiedzą więcej niż we wrześniu.

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce.

Gratulacje i nagrody z rąk dyrektora szkoły pana Zbigniewa Smolińskiego  odebrali uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych oraz lig przedmiotowych. Dyrektor, w swym przemówieniu, dziękował także „za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat, za działalność charytatywną, otwarcie na potrzeby drugiego człowieka”

Z życzeniami, aby wakacje były czasem dobrego odpoczynku, nabierania siły do dalszej pracy i nauki oraz odwagi w spełnianiu marzeń i wytrwałości w dążeniu do celu również pomyślności i wielu sukcesów opuściliśmy mury naszej szkoły,  aby bezpiecznie do nich powrócić i by w pełni sił i młodzieńczej radości spotkać się 1 września na Kcyńskiej 48.