XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna


W tej edycji Olimpiada będzie testem on-line. Etap szkolny odbędzie się 4 października 2019 roku o godzinie 1100. Zgłoszenia do udziału w XII edycji OOL przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 21.09.2019 włącznie.

Uczniowie, którzy pierwszy raz biorą udział w Olimpiadzie, otrzymają od swojego nauczyciela link służący do założeniu konta. Uczniowie, którzy wzięli udział w XI edycji OOL, powinni zalogować się na swoje konta z XI edycji i zgłosić się do Olimpiady. Aby wziąć udział w Olimpiadzie, każdy uczeń musi mieć aktywne konto w Aplikacji OOL. Testy 1 i 2 etapu zostaną przeprowadzone w całości on-line. Testy można będzie rozwiązywać na komputerze lub urządzeniu mobilnym – tablecie lub smartfonie. W naszej szkole uczestnicy, którzy zapiszą się do udziału będą rozwiązywać test na swoich urządzeniach mobilnych.

Poniżej zamieszczamy potrzebne odnośniki związane z Olimpiadą. Osoby, które mają jakiekolwiek pytania i wątpliwości dotyczące procesu rejestracji, bądź też sprawdzenia czy poprawnie zapisały się do udziału w Olimpiadzie proszone są o kontakt z nauczycielami: p. Mariuszem Andryszakiem oraz p. Magdaleną Wojtasiak-Kozica.

Rejestracja uczestników:

https://oolapp.herokuapp.com/registerbyschool/05f41ec5cd5929a08c62a9af51253736

Strona Wyższej Szkoły Logistyki

http://www.szkolysrednie.wsl.com.pl/xii-edycja-1628

Informator Olimpiady Logistycznej