Mikołajki


6 grudnia to dzień, w którym od wielu lat podtrzymujemy w naszej szkole mikołajkową tradycję. Od rana, w każdym zakątku naszej szkoły dało się zauważyć uczniów ubranych na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Beaty Klapiszewskiej – Kaźmierczak przygotował na tę okazję krótką część artystyczną. Pan dyrektor Zbigniew Smoliński w obecności grona pedagogicznego, pań z administracji oraz naszych wspaniałych uczniów uroczyście rozświetlił naszą szkolną choinkę.

Spotkanie wprowadziło wszystkich w magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Piękne dekoracje cieszą oko, rozświetlają grudniowy mrok oraz przybliżają klimat tych niepowtarzalnych magicznych świąt.

W tym dniu odbył się również świąteczny kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wykonywane były zdjęcia klasowe w auli szkolnej, rozstrzygnięto konkursy: na pakowanie świątecznej paczki oraz wykonanie ozdoby choinkowej. Los uśmiechnął się do uczniów klasy II technikum żywienia, która otrzymała kosz słodkości z rąk pana dyrektora.

„To był fajny, ciekawy dzień… Długo będziemy go pamiętać…”, „Lubię mikołajki…” – to słowa zadowolonych uczniów. A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu… Wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!
<p style=”text-align: center;”>

</p>