ZŁOTO dla GIGANTÓW !!!


W dniu 20 stycznia 2020 roku odbyły się finały Mistrzostw Okręgu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej, rozgrywane w ramach XXI Licealiady. Organizatorem turnieju była nasza szkoła.

Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny (Mistrzowie poszczególnych powiatów), które rozegrały mecze każdy z każdym.

Złoto zdobyła drużyna Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu, która w ostatecznym rozrachunku wyprzedziła Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Wyrzyska, Zespół Szkół Technicznych w Trzciance oraz Zespół Szkół nr 2 z Wągrowca.

Uzyskane wyniki:

ZS nr1 Wągrowiec – ZST Trzcianka 4-0

ZS nr 1 Wągrowiec – ZS nr 2  Wągrowiec 6-1

ZS nr 1 Wągrowiec – CKZiU Wyrzysk 2-0

ZS nr 2 Wągrowiec- CKZiU Wyrzysk  0-2

ZS nr 2 Wągrowiec – ZST Trzcianka 3-4

Naszą drużynę reprezentowali:

Marcin Kułacz kl. IV Tl, Eryk Mielcarek kl. III Te, Mateusz Rozmarynowski kl. IV Te, Jakub Biegański kl. IV Te, Jakub Błachowicz kl. IV Tla, Wiktor Pawlak kl. III Te, Mikołaj Dobrzykowski kl. III bs5, Sebastian Kościański kl. Tl1. Opiekunami byli: pan Łukasz Mendel i pan Paweł Bejnarowicz.

Finały Wielkopolski rozegrane zostaną 11 lutego 2020 roku w Kępnie.