V Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego


Dla upamiętnienia 102. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 28 maja 2021 r. w Żelicach odbył się V Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Monika Oleksy, Zuzanna Frasońska, Eryk Sikorski, Mikołaj Drewicz, Mikołaj Pendowski oraz Bartosz Ratajczak. W kategorii szkół ponadpodstawowych nasze drużyny zajęły II miejsca. W konkurencji indywidualnej juniorów szkół ponadpodstawowych  I miejsce oraz tytuł „Najlepszego Strzelca” wystrzelał Eryk Sikorski. Wiele emocji wzbudził konkurencja „Open”, w której wzięli udział opiekunowie szkół. Zwyciężył w niej Wojciech Skrzypczak otrzymując tytuł „Najlepszego Strzelca”.

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w Starostwie Powiatowym z udziałem Starosty Powiatu Wągrowieckiego i Wójta Gminy Wągrowiec.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.