Złoto dla GIGANTÓW!!!


W poniedziałek, 31 maja 2021 roku na Orliku w Wągrowcu, odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w piłce nożnej, rozrywane w ramach XXII Licealiady. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.

W rozgrywkach uczestniczyły trzy szkoły średnie z naszego rejonu, w tym również nasza szkoła, która wystawiła do rywalizacji dwie drużyny.

Turniej przyniósł wiele emocji, każdy mecz był bardzo zacięty.Nasi uczniowie spisali się znakomicie zajmując I miejsce. Tym samym drużyna awansowała do Finału Wielkopolski, który odbędzie się 21 czerwca 2021 roku w Kaliszu.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu drużyna „A”,
  2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku,
  3. Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu,
  4. Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu drużyna „B”,

Skład drużyny „A”: Danielczyk Michał kl. II TL1, Kijanowski Oliwier kl. II TL5, Kościański Sebastian kl. II TL1, Kubiak Karol kl. II TL5 , Strauchmann Mikołaj kl. II TL1, Święch Patryk kl. II TL1, Ziółkiewicz Nikodem kl. II TL1.

Skład drużyny „B”: Kozłowski Bartosz kl. II TL5, Łusiak Maciej kl. II TL5, Marciniak Kacper kl. II TL5, Opiła Piotr kl. II TL5, Skibiński Kacper kl. II TL5, Sturma Mateusz kl. II TL5, Wojczyński Konrad kl. II Ti5.

Opiekunami byli: pan Łukasz Mendel i pan Paweł Bejnarowicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!