Srebro dla Gigantów


W czwartek, 2 grudnia 2021 roku w hali sportowej w Wągrowcu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w FUTSALU, które rozrywane były w ramach „XXIII Licealiady”. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.

Na parkiecie zaprezentowały się drużyny z następujących szkół:

  • Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu,
  • Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu,
  • I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu,
  • Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I Stopnia w Wągrowcu.

Turniej przyniósł wiele emocji, każdy mecz był bardzo zacięty. Nasi uczniowie spisali się znakomicie zajmując II miejsce. Drużyna zapewniła sobie awans do rozgrywek na szczeblu Rejonu Pilskiego. Nasza szkoła ze względu na bardzo duże zainteresowanie ze strony uczniów wystawiła również drugą drużynę poza konkurencją.

Skład srebrnej drużyny „A”: Miłosz Biniewski kl. IV TL, Jakub Felsman kl. III TL1, Sebastian Kościański kl. III TL1, Radosław Leoniak kl. IV TL, Mateusz Różak kl. IV Tfh, Mikołaj Strauchmann kl. III TL1, Patryk Święch kl. III TL1, Marcel Zachwyc kl. III TL1, Nikodem Ziółkiewicz kl. III TL1.

Skład drużyny „B”: Marek Burdelski kl. III TL1, Igor Kaczmarek kl. III TL5, Oliwier Kijanowski kl. III TL5, Bartosz Kozłowski kl. III TL5, Maciej Łusiak kl. III TL5, Kacper Marciniak kl. III TL5, Kacper Skarbiński kl. III TL5, Mateusz Sturma kl. III TL5, Jakub Wieńć kl. III TL5.

Opiekunami oraz osobami odpowiedzialnymi za organizację zawodów byli: pan Paweł Bejnarowicz i pan Łukasz Mendel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!