Turniej Gry CS:GO


6 grudnia, czyli w Mikołajki rozegrany został Pierwszy Turniej Gry CS:GO. Pomysłodawcami turnieju byli uczniowie: Daniel Pietrowski z klasy III Tma oraz Bartek Pilarczyk z klasy III Tl1. To oni zadecydowali i wybrali grę Sounter Strike Global Offensive. Koordynatorem turnieju został pan Marcin Zborowski.

W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn. Turniej składał się z fazy eliminacyjnej, w której w sposób drabinkowy grały drużyny i zwycięzca przechodził do kolejnej rundy. Do półfinału doszły klasy: IV Ti vs III Tl2 oraz III Ti vs I Tl.

Z półfinału zwycięsko wyszli III Tl2 i III Ti, klasy zmierzyły się w wielkim finale Pierwszego Szkolnego Turnieju Gry CS:GO. W walce o trzecie miejsce lepsi okazali sie uczniowie klasy IV Ti, którzy po zaciętej walce wygrali z kasą I Tl.

Finał był również niesamowicie wyrównany, ale w końcu III Ti musiała uznać wyższość klasy III Tl2, która w końcówce pokonała III Ti i wygrała w 45 minucie 16 do 12.

Dyrektor szkoły pan Zbigniew Smoliński wraz z panią wicedyrektor Izabelą Krystkowiak wręczyli nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół nr 1, Starostwo Powiatowe oraz firmę MAZ-KOMPUTERY. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz dziękujemy za udział i pozytywne emocje podczas rozgrywek.