MERRY CHRISTMAS EVERYONE!!!


W tradycję naszej szkoły wpisał się już coroczny konkurs bożonarodzeniowy z języka angielskiego. Cieszymy się, że pandemia nie pokrzyżowała naszych planów w tym roku i konkurs mógł się odbyć w formie stacjonarnej.
Zatem, zgodnie z tradycją w poniedziałek 13 grudnia 20 uczniów klas technikum zmagało się z quizem o tematyce bożonarodzeniowej. Zadania konkursowe podzielone były na trzy etapy. W pierwszej części uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące świątecznych zwyczajów. Druga część polegała na odgadnięciu tytułów angielskich piosenek, natomiast w trzeciej części uczniowie musieli wykazać się znajomością filmów, także o tematyce świątecznej. Uczniem, przed którym angielskie Boże Narodzenie nie ma żadnych tajemnic jest Adam Głów z kl III Ti5- zdobywca I miejsca, na II zaszczytnym miejscu uplasował się Mateusz Widerski z kl II Tmg, natomiast III miejsce stało się udziałem Jakuba Baranowskiego z kl II Tie.

Z głębi naszych małych, ale gorących serduszek gratulujemy zwycięzcom i baaaardzooo wszystkim dziękujemy za udział. Mamy nadzieję do zobaczenia za rok HO HO!!!

Organizatorzy

Paulina Mączyńska
Marta Jeneralczyk
Monika Balcerzak
Aleksandra Gruszka
Joanna Kotlińska