Srebro dla Piłkarzy Nożnych!!!


29 marca 2022 roku na Orliku w Wągrowcu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w piłce nożnej, rozrywane w ramach XXIII Licealiady. Organizatorem zawodów była nasza szkoła.

W rozgrywkach uczestniczyły szkoły średnie z naszego powiatu, w tym również nasza szkoła. Turniej przyniósł wiele emocji, każdy mecz był bardzo zacięty. Nasi uczniowie spisali się znakomicie zajmując II miejsce. Tym samym drużyna awansowała do Finału Rejonu Pilskiego, który odbędzie się w kwietniu 2022 roku w Wągrowcu.

Skład naszej drużyny: Marek Burdelski kl. III Tl1, Jakub Felsman kl. III Tl1, Igor Kaczmarek kl. III Tl5, Oliwier Kijanowski kl. III Tl5, Radosław Leoniak kl. IV Tl, Sebastian Kościański kl. III Tl1, Bartosz Kozłowski kl. III Tl5, Macie Łusiak kl. III Tl5, Kacper Marciniak kl. III Tl5, Szymon Obst kl. III Ti, Jakub Owczarzak kl. III Tl5, Kacper Skibiński kl. III Tl5, Mikołaj Strauchmann kl. III Tl1, Mateusz Sturma kl. III Tl5, Mikołaj Szygenda kl. III Tl1, Patryk Święch kl. III Tl1, Jakub Wieńć kl. III Tl5, Konrad Wojczyński kl. III Ti5, Marcel Zachwyc kl. III Tl, Nikodem Ziółkiewicz kl. III Tl1.

Opiekunami grupy była Pani Joanna Meller i pan Przemysław Arendt. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!