Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

18.12.2018 – zebrania z rodzicami

18.12.2018 @ 16:30 - 18:00

Zebranie z rodzicami klas I- III 18.12.2018r. ( wtorek) godz. 16:30-  informacje o ocenach niedostatecznych

Zebranie z rodzicami klas IV 18.12.2018r. ( wtorek) godz. 17:00 – informacje o ocenach śródrocznych.

W celu umożliwienia rodzicom kontaktu z nauczycielami, wszyscy nauczyciele proszeni są o obecność podczas zebrania w godz. 17:00-18:00

I Tl technik logistyk Iwona Grabowska 8
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Beata Klapiszewska- Kaźmierczak 203
I Tfh technik fotografii i multimediów/ technik handlowiec Natalia Pałczyńska 106
I Ti technik informatyk Magdalena Wekwert 105
I Tf technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 115
I Tmp technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski 215
I Te technik ekonomista Monika Janas- Cieszyńska 103
I bs1 wielozawodowa Iwona Grochulska 112
I bs2 wielozawodowa Marcin Bielecki 116
I bs3 wielozawodowa Agnieszka Hoffmann 220
I bs4 wielozawodowa Robert Burdelski 117
II Tl 1 technik logistyk Arleta Szwedek 228
II Tl 2 technik logistyk Magdalena Wojtasiak- Kozica 222
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 219
II Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Monika Balcerzak 238
II Ti technik informatyk Alicja Kotarba 113
II Tm technik mechatronik Anna Palluth 219
II Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
IITph technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Katarzyna Trzęsimiech 211
II bs1 wielozawodowa Joanna Cyganek 236
II bs2 wielozawodowa Ewa Bonowska 10
II bs3 wielozawodowa Danuta Białecka 104
II bs4 wielozawodowa Teresa Stachowiak 212
II bs5 wielozawodowa Artur Suski 18
II bs6 wielozawodowa Władysław Bresiński 102
III Tfh technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec Bartosz Kozdęba 221
III Ti technik informatyk Elżbieta Lipar- Piechocka 210
IIITla technik logistyk / technik architektury krajobrazu Izabella Krystkowiak świetlica
III Te technik ekonomista Joanna Wesołowska 216
III Tl technik logistyk Beata Pawlak 101
III Tm technik mechatronik Krzysztof Janiszewski 214
IIITż technik żywienia i usług gastronomicznych Łukasz Zanto 213
III w1 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 19
III w2 trzyletnia wielozawodowa Waldemar Bocheński 107
III w3 trzyletnia wielozawodowa Przemysław Arendt 200
III w4 trzyletnia wielozawodowa Witold Wolański 114
III w5 trzyletnia wielozawodowa Tomasz Tramowski 17
III wz1 wielozawodowa 3-letnia S Małgorzata Pawlak 217

klasy IV godz. 17:00

IVTeh technik ekonomista/ technik handlowiec Mariola Nowakowska 104
IVTf fototechnik Witold Krystkowiak 103
IVTil technik informatyk/ technik logistyk Grażyna Przybył 115
IV Tpa technik pojazdów samochodowych/ technik architektury krajobrazu Kamila Hekiert 227
IV Tl technik logistyk Mariusz Andryszak 222
IVTmf technik mechatronik/ technik usług fryzjerskich Kazimierz Rybczyński 117
IV Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska 238

 

Szczegóły

Data:
18.12.2018
Czas:
16:30 - 18:00
Wydarzenie kategoria: