Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

20 września 2017 – zebrania z rodzicami

20.09.2017

Plan spotkań informacyjnych dla rodziców i opiekunów prawnych uczniów.

Klasy pierwsze technikum – godz. 16:30 AULA SZKOLNA- spotkanie z Dyrekcją szkoły, pedagogiem szkolnym oraz prelekcja dla Rodziców na temat: „Portal- ucieczka w pustkę” prowadzona przez socjologa i Zawodowego Kuratora Sądowego- pana Krzysztofa Drewicza. Następnie rodzice uczniów wraz z wychowawcami udadzą się do sal na ciąg dalszy zebrań.

I Tl 1- technik logistyk, Arleta Szwedek – 101

I Tl 2 – technik logistyk, Magdalena Wojtasiak- Kozica -115

I Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Robert Woźniak – 219

I Tuf  – technik usług fryzjerskich/fototechnik, Marta Jeneralczyk – 106

I Ti – technik informatyk, Alicja Kotarba -105

I Tm – technik mechatronik, Anna Palluth – 116

I Te – technik ekonomista, Marzena Smolińska – 226

I Tph – technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec, Przemysław Skrentny – 211

Klasy pierwsze Szkoły Branżowej I stopnia – godz. 17:30 AULA SZKOLNA- spotkanie z Dyrekcją szkoły, pedagogiem szkolnym oraz prelekcja dla Rodziców na temat: „Portal- ucieczka w pustkę” prowadzona przez socjologa i Zawodowego Kuratora Sądowego – pana Krzysztofa Drewicza. Następnie rodzice uczniów wraz z wychowawcami udadzą się do sal na ciąg dalszy zebrań.

I bs1 – wielozawodowa, Joanna Cyganek -228

I bs2  – wielozawodowa, Ewa Bonowska – 227

I bs3 – wielozawodowa, Danuta Białecka – 215

I bs4 – wielozawodowa, Teresa Stachowiak – 212

I bs5 – wielozawodowa, Artur Suski – 221

I bs6 – wielozawodowa, Władysław Bresiński -103

Klasy drugie, trzecie i czwarte technikum i zasadniczej szkoły zawodowej- spotkanie z wychowawcami w klasach o godz. 16:30

II Tfh – technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec, Bartosz Kozdęba -211

II Ti – technik informatyk, Kamila Skibińska-Leszczyńska -210

II Tla -technik logistyk / technik architektury krajobrazu, Izabella Krystkowiak – 103

IITe – technik ekonomista, Emilia Moszyńska – 106

II Tl – technik logistyk, Beata Pawlak – 101

II Tm – technik mechatronik, Krzysztof Janiszewski – 214

II Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Łukasz Zanto – 213

II w1 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Tabaka-Hoffmann – 19

II w2 – trzyletnia wielozawodowa, Waldemar Bocheński – 228

II w3 – trzyletnia wielozawodowa, Przemysław Arendt – 222

II w4  – trzyletnia wielozawodowa, Witold Wolański – 216

II w5 – trzyletnia wielozawodowa, Tomasz Tramowski – 203

II wz1 – wielozawodowa 3-letnia S, Małgorzata Pawlak – 219

III Teh – technik ekonomista/ technik handlowiec, Mariola Nowakowska – 104

III Tf – fototechnik, Paulina Pankowska – 223

III Til – technik informatyk/ technik logistyk, Grażyna Przybył – 115

III Tpa – technik pojazdów sam./architektury krajobrazu, Kamila Hekiert – 227

III Tl – technik logistyk, Mariusz Andryszak – 221

IIITmf – technik mechatronik/ tech. usług fryzjerskich, Kazimierz Rybczyński – 117

III Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska – 238

III wz1 – wielozawodowa 3-letnia S, Iwona Grochulska – 8

III w1 – trzyletnia wielozawodowa, Agnieszka Hoffmann – 114

III  w2 – trzyletnia wielozawodowa, Marcin Bielecki- 113

III w3 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Arendt – 112

III w4 – trzyletnia wielozawodowa, Beata Klapiszewska-Kaźmierczak – 116

IV Tia – technik informatyk/ tech.architektury krajobrazu, Jan Bentkowski – 102

IV Tuf/ż – technik usług fryzjerskich/ fototechnik/ technik żywienia, Honorata Kapałczyńska – 226

IV Tm – technik mechatronik, Piotr Nogalski – 215

IV Tl – technik logistyk, Agnieszka Nowak – 10

IV Tpe – technik pojazdów samochodowych/ technik ekonomista, Barbara Tadeusz-Budnik – 220

IV Tż  – technik żywienia i usług gastronomicznych, Magdalena Wekwert – 105

O 18:00  w świetlicy szkolnej spotkanie z przedstawicielami Rady Rodziców.

Szczegóły

Data:
20.09.2017
Wydarzenie kategoria: