Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

22 listopada 2017 – zebrania z rodzicami KLAS I, II i III

22.11.2017


Plan spotkań informacyjnych dla rodziców i opiekunów prawnych uczniów TECHNIKUM I BRANŻOWEJ SZKOŁY – 22 listopada 2017 r. (środa)

KLASY PIERWSZE:

  • 16:30 AULA SZKOLNA – spotkanie z panem Jakubem Kaczmarkiem- dyrektorem Poradni Leczenia Uzależnień w Wągrowcu nt. zagrożeń, wynikających z zażywania substancji psychoaktywnych i dopalaczy.
  • 17:00 – spotkanie z wychowawcami klas w wyznaczonych salach.

I Tl 1- technik logistyk, Arleta Szwedek – 219

I Tl 2 – technik logistyk, Magdalena Wojtasiak- Kozica -211

I Tuf  – technik usług fryzjerskich/fototechnik, Marta Jeneralczyk – 101

I Ti – technik informatyk, Alicja Kotarba -105

I Tm – technik mechatronik, Anna Palluth – 116

I Te – technik ekonomista, Marzena Smolińska – 226

I bs1 – wielozawodowa, Joanna Cyganek -228

I bs2  – wielozawodowa, Ewa Bonowska – 210

I bs3 – wielozawodowa, Danuta Białecka – 215

I bs4 – wielozawodowa, Teresa Stachowiak – 212

I bs5 – wielozawodowa, Artur Suski – 18

I bs6 – wielozawodowa, Władysław Bresiński -103

I Tph – technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec- czwartek 23.11.2017, godz.17.00 Przemysław Skrentny – 211

I Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych-wtorek 21.11.2017,godz.16.00, Robert Woźniak – 219

 

KLASY DRUGIE I TRZECIE TECHNIKUM I ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ:

  • 17:30 AULA SZKOLNA – spotkanie z panem Jakubem Kaczmarkiem-dyrektorem Poradni Leczenia Uzależnień w Wągrowcu nt. zagrożeń wynikających z zażywania substancji psychoaktywnych i dopalaczy,
  • 18:00 – spotkanie z wychowawcami klas w wyznaczonych salach.

II Tfh – technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec, Bartosz Kozdęba -215

II Ti – technik informatyk, Kamila Skibińska-Leszczyńska -210

II Tla -technik logistyk / technik architektury krajobrazu, Izabella Krystkowiak – 112

IITe – technik ekonomista, Emilia Moszyńska – 106

II Tl – technik logistyk, Beata Pawlak – 101

II Tm – technik mechatronik, Krzysztof Janiszewski – 214

II Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Łukasz Zanto – 213

II w1 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Tabaka-Hoffmann – 19

II w2 – trzyletnia wielozawodowa, Waldemar Bocheński – 236

II w3 – trzyletnia wielozawodowa, Przemysław Arendt – 221

II w4  – trzyletnia wielozawodowa, Witold Wolański – 216

II w5 – trzyletnia wielozawodowa, Tomasz Tramowski – 203

II wz1 – wielozawodowa 3-letnia S, Małgorzata Pawlak – 207

III Teh – technik ekonomista/ technik handlowiec, Mariola Nowakowska – 104

III Tf – fototechnik, Paulina Pankowska – 223

III Til – technik informatyk/ technik logistyk, Grażyna Przybył – 115

III Tpa – technik pojazdów sam./architektury krajobrazu, Kamila Hekiert – 227

III Tl – technik logistyk, Mariusz Andryszak – 222

IIITmf – technik mechatronik/ tech. usług fryzjerskich, Kazimierz Rybczyński – 117

III Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska – 238

III wz1 – wielozawodowa 3-letnia S, Iwona Grochulska – 8

III w1 – trzyletnia wielozawodowa, Agnieszka Hoffmann – 114

III  w2 – trzyletnia wielozawodowa, Marcin Bielecki- 113

III w3 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Arendt – 10

III w4 – trzyletnia wielozawodowa, Beata Klapiszewska – Kaźmierczak – 225

Szczegóły

Data:
22.11.2017
Wydarzenie kategorie:
,