3 września 2017 roku (niedziela) o godz. 18:00 w Kościele p.w. św.Wojciecha w Wągrowcu odprawiona zostanie msza św. rozpoczynająca rok szkolny.
4 września o 9:00 w hali sportowej ZS nr 1 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dla klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia. Następnie spotkanie z wychowawcami w klasach o godz. 9:30.
I Tl 1 – technik logistyk, Arleta Szwedek – 101
I Tl 2 – technik logistyk, Magdalena Wojtasiak- Kozica -115
I Tż – technik żywienia i usług gastr.,Robert Woźniak – 117
I Tuf – technik usług fryz./fototechnik,Marta Jeneralczyk – 106
I Ti – technik informatyk, Alicja Kotarba – 105
I Tm – technik mechatronik, Anna Palluth – 116
I Te – technik ekonomista, Marzena Smolińska – 226
I Tph – technik poj. samochodowych/ handlowiec, Przemysław Skrentny – 211
I bs1 – wielozawodowa, Joanna Cyganek – 228
I bs2 – wielozawodowa,Ewa Bonowska – 227
I bs3 – wielozawodowa, Danuta Białecka – 215
I bs4 – wielozawodowa,Teresa Stachowiak – 102
I bs5 – wielozawodowa, Artur Suski -221
I bs6 – wielozawodowa, Władysław Bresiński -103
Klasy drugie, trzecie i czwarte technikum i zasadniczej szkoły zawodowej – spotkanie z wychowawcami w klasach o godz. 9:00.
II Tfh – technik usług fryzjerskich/ handlowiec,Bartosz Kozdęba – 227
II Ti – technik informatyk, Kamila Skibińska-Leszczyńska – 210
II Tla – technik logistyk /architektury krajobrazu, Izabella Krystkowiak – 103
IITe – technik ekonomista, Emilia Moszyńska – 106
II Tl – technik logistyk, Beata Pawlak – 101
II Tm – technik mechatronik, Krzysztof Janiszewski – 214
II Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Łukasz Zanto – 213
II w1 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Tabaka-Hoffmann – 19
II w2 – trzyletnia wielozawodowa, Waldemar Bocheński – 228
II w3 – trzyletnia wielozawodowa, Przemysław Arendt – 222
II w4 – trzyletnia wielozawodowa, Witold Wolański – 216
II w5 – trzyletnia wielozawodowa, Tomasz Tramowski – 203
II wz1 – wielozawodowa 3-letnia, Małgorzata Pawlak – 219
III Teh – technik ekonomista/handlowiec, Mariola Nowakowska – 104
III Tf – fototechnik, Paulina Pankowska – 223
III Ti – technik informatyk/logistyk, Grażyna Przybył – 115
III Tpa – technik poj. samochodowych/ architektury krajobrazu, Kamila Hekiert – 211
III Tl – technik logistyk, Mariusz Andryszak -221
III Tmf – technik mechatronik/usług fryzjerskich, Kazimierz Rybczyński – 117
III Tż -technik żywienia i usług gastronomicznych, Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska – 238
III wz1 – wielozawodowa 3-letnia, Iwona Grochulska – 8
III w1 – trzyletnia wielozawodowa, Agnieszka Hoffmann – 114
III w2 – trzyletnia wielozawodowa, Marcin Bielecki -113
III w3 – trzyletnia wielozawodowa, Aleksandra Arendt – 112
III w4 – trzyletnia wielozawodowa, Beata Klapiszewska-Kaźmierczak – 116
IV Tia – technik informatyk/architektury krajobrazu, Jan Bentkowski – 102
IV Tuf – technik usług fryzjerskich/ technik żywienia, Honorata Kapałczyńska – 226
IV Tm – technik mechatronik, Piotr Nogalski -215
IV Tl -technik logistyk, Agnieszka Nowak – 10
IV Tpe – technik poj. samochodowych/ekonomista, Barbara Tadeusz-Budnik – 220
IV Tż – technik żywienia i usług gastronomicznych, Magdalena Wekwert – 105