Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

8 lutego zebrania z rodzicami!

8.02.2018 @ 17:00

Plan spotkań informacyjnych dla rodziców i opiekunów prawnych uczniów KLAS PIERWSZYCH, DRUGICH I TRZECICH TECHNIKUM, BRANŻOWEJ SZKOŁY i ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ 8 lutego 2018r. (czwartek)

  • 16:30 Świetlica szkolna – spotkanie klasowych przedstawicieli Rady Rodziców
  • 17:00 – spotkanie z wychowawcami klas w wyznaczonych salach
I Tl 1 technik logistyk Arleta Szwedek 8
I Tl 2 technik logistyk Magdalena Wojtasiak- Kozica 221
I Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Marta Jeneralczyk 228
I Ti technik informatyk Alicja Kotarba 105
I Tm technik mechatronik Anna Palluth 116
I Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 219
I Tph technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Przemysław Skrentny 211
I bs1 wielozawodowa Joanna Cyganek 112
I bs2 wielozawodowa Ewa Bonowska 113
Ibs3 wielozawodow Danuta Białecka 207
Ibs4 wielozawodow Teresa Stachowiak 103
Ibs5 wielozawodow Artur Suski 18
Ibs6 wielozawodow Władysław Bresinski 102
II Tfh technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec Bartosz Kozdęba 215
II Ti technik informatyk Kamila Skibińska-Leszczyńska 210
II Tla technik logistyk / technik architektury krajobrazu Izabella Krystkowiak świetlica
IITe technik ekonomista Emilia Moszyńska 106
II Tl technik logistyk Beata Pawlak 101
II Tm technik mechatronik Krzysztof Janiszewski 214
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Łukasz Zanto 213
II w1 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 19
II w2 trzyletnia wielozawodowa Waldemar Bocheński 107
IIw3 trzyletnia wielozawodowa Przemysław Arendt 13
IIw4 trzyletnia wielozawodowa Witold Wolański 216
IIw5 trzyletnia wielozawodowa Tomasz Tramowski 17
II wz1 wielozawodowa 3-letnia S Małgorzata Pawlak 217
III Teh technik ekonomista/ technik handlowiec Mariola Nowakowska 104
III Tf fototechnik Paulina Pankowska 223
III Til technik informatyk/ technik logistyk Grażyna Przybył 115
III Tpa technik pojazdów samochodowych/ technik architektury krajobrazu Kamila Hekiert 227
III Tl technik logistyk Mariusz Andryszak 222
IIITmf technik mechatronik/ technik usług fryzjerskich Kazimierz Rybczyński 117
III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska 238
III wz1 wielozawodowa 3-letnia S Iwona Grochulska 109
III w1 trzyletnia wielozawodowa Agnieszka Hoffmann 114
III  w2 trzyletnia wielozawodowa Marcin Bielecki sala gimnastyczna
III w3 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Arendt 10
III w4 trzyletnia wielozawodowa Beata Klapiszewska-Kaźmierczak 236

 

Szczegóły

Data:
8.02.2018
Czas:
17:00
Wydarzenie kategoria: