Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku o godzinie 8.00 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
IV TL 1 | technik logistyk | Beata Pawlak (Arleta Szwedek) | 8 |
IV TL 2 | technik logistyk | Waldemar Rojtek | 222 |
IV Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Robert Woźniak | 219 |
IV Tuf | technik usług fryzjerskich/ fototechnik | Marta Jeneralczyk | 234 |
IV Ti | technik informatyk | Alicja Kotarba | 220 |
IV Tm | technik mechatronik | Anna Palluth | 10 |
IV Te | technik ekonomista | Marzena Smolińska | 226 |
IV Tph | technik pojazdów samochodowych / technik handlowiec | Przemysław Skrentny | 211 |
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku o godzinie 8.30 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
III Tl | technik logistyk | Kamila Hekiert | 227 |
III Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Beata Klapiszewska- Kaźmierczak | 106 |
III Tfh | technik fotografii i multimediów / technik handlowiec | Jarosław Peksa | 228 |
III Ti | technik informatyk | Magdalena Wekwert | 105 |
III Tf | technik usług fryzjerskich | Honorata Kapałczyńska | 116 |
III Tmp | technik mechatronik/technik pojazdów samochodowych | Piotr Nogalski | 214 |
III Te | technik ekonomista | Monika Janas – Cieszyńska | 103 |
III bs1 | wielozawodowa | Iwona Grochulska | 112 |
III bs2 | wielozawodowa | Marcin Bielecki | świetlica |
III bs3 | wielozawodowa | Agnieszka Hoffman | 115 |
III bs4 | wielozawodowa | Robert Burdelski | 117 |
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku o godzinie 9.00 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
II Te | technik ekonomista | Witold Wolański | 101 |
II Tf | technik fotografii i multimediów | Witold Krystkowiak | 105 |
II Tuf | technik usług fryzjerskich | Ewelina Wesołowska | 102 |
II Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Monika Balcerzak | 106 |
II Ti | technik informatyk | Kazimierz Rybczyński | 117 |
II Tl1 | technik logistyk | Julita Pyrzyńska(Agata Jamroży) | 116 |
II Tl2 | technik logistyk | Łukasz Rybak | 8 |
II Tma | technik mechatronik / architektura krajobrazu | Barbara Tadeusz – Budnik | 115 |
II bs1 | wielozawodowa | Joanna Wesołowska | 113 |
II bs2 | wielozawodowa | Agnieszka Zych | 210 |
II bs3 | wielozawodowa | Joanna Rosa(Małgorzata Pawlak) | 221 |
II bs4 | wielozawodowa | Przemysław Arendt | 220 |
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku o godzinie 9.30 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
II Ti5 | technik informatyk | Tomasz Tramowski | 212 |
II Tm5 | technik mechatronik | Katarzyna Trzęsimiech | 214 |
II Tl5 | technik logistyk | Mariusz Andryszak | 228 |
II Tf5 | technik fotografii i multimediów | Paulina Pankowska | 226 |
II Tż5 | technik żywienia i usług gastronomicznych / technik usług fryzjerskich | Joanna Lorc | 213 |
II Tg5 | technik grafiki i poligrafii cyfrowej / technik handlowiec | Emilia Paradowska | 227 |
II b1 | wielozawodowa | Emilia Walewska-Szyjka | 13 |
II b2 | wielozawodowa | Waldemar Bocheński | 107 |
II b3 | wielozawodowa | Patrycja Świerad | 233 |
II b4 | wielozawodowa | Aleksandra Tabaka-Hoffmann | 234 |
II b5 | wielozawodowa | Łukasz Mendel | 222 |
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku o godzinie 10.00 w hali sportowej.
Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
I Tżf | technik żywienia i usług gastronomicznych/
technik usług fryzjerskich |
Łukasz Zanto | 213 |
I Tie | technik informatyk/ technik ekonomista | Justyna Michalska | 104 |
I Tmg | technik mechatronik/ technik grafiki i poligrafii cyfrowej | Emilia Moszyńska | 106 |
I Tl | technik logistyk | Katarzyna Jędruch | 115 |
I b1 | wielozawodowa | Joanna Cyganek | 13 |
I b2 | wielozawodowa | Danuta Białecka | 228 |
I b3 | wielozawodowa | Ewa Bonowska | 234 |
I b4 | wielozawodowa | Artur Suski | 210 |