Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 9.00 w hali sportowej
(do budynku szkoły należy wchodzić głównym wejściem i kierować się w stronę hali za pomocą strzałek lub skorzystać z pomocy przedstawicieli samorządu ).
Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
I Ti5 | technik informatyk | Tomasz Tramowski | 105 |
I Tm5 | technik mechatronik | Katarzyna Trzęsimiech | 211 |
I Tl5 | technik logistyk | Mariusz Andryszak | 228 |
I Tf5 | technik fotografii i multimediów | Paulina Pankowska | 210 |
I Tż5 | technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich | Joanna Lorc | 103 |
I Tg5 | technik grafiki i poligrafii cyfrowej/technik handlowiec | Emilia Paradowska | 220 |
I b1 | wielozawodowa | Emilia Walewska-Szyjka | 113 |
I b2 | wielozawodowa | Waldemar Bocheński | 107 |
I b3 | wielozawodowa | Maja Denisewicz | 106 |
I b4 | wielozawodowa | Aleksandra Tabaka-Hoffmann | 102 |
I b5 | wielozawodowa | Łukasz Mendel | 221 |
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 10. 30 w hali sportowej
(do budynku szkoły należy wchodzić głównym wejściem i kierować się w stronę hali za pomocą strzałek lub skorzystać z pomocy przedstawicieli samorządu ).
Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
I Te | technik ekonomista | Witold Wolański | 101 |
I Tf | technik fotografii i multimediów | Witold Krystkowiak | 105 |
I Tuf | technik usług fryzjerskich | Ewelina Wesołowska | 102 |
I Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Monika Balcerzak | 106 |
I Ti | technik informatyk | Kazimierz Rybczyński | 117 |
I Tl1 | technik logistyk | Agata Jamroży | 116 |
I Tl2 | technik logistyk | Łukasz Rybak | 228 |
I Tma | technik mechatronik /architektura krajobrazu | Barbara Tadeusz – Budnik | 115 |
I bs1 | wielozawodowa | Joanna Wesołowska | 113 |
I bs2 | wielozawodowa | Agnieszka Zych | 210 |
I bs3 | wielozawodowa | Małgorzata Pawlak | 221 |
I bs4 | wielozawodowa | Przemysław Arendt | 220 |
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 8. 30 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
II Tl | technik logistyk | Iwona Grabowska | 10 |
II Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Beata Klapiszewska- Kaźmierczak | 212 |
II Tfh | technik fotografii i multimediów/technik handlowiec | Jarosław Peksa | 228 |
II Ti | technik informatyk | Magdalena Wekwert | 105 |
II Tf | technik usług fryzjerskich | Honorata Kapałczyńska | 116 |
II Tmp | technik mechatronik/technik pojazdów samochodowych | Piotr Nogalski | 215 |
II Te | technik ekonomista | Monika Janas – Cieszyńska | 103 |
II bs1 | wielozawodowa | Iwona Grochulska | 112 |
II bs2 | wielozawodowa | Marcin Bielecki | sala gimn. |
II bs3 | wielozawodowa | Agnieszka Hoffman | 115 |
II bs4 | wielozawodowa | Robert Burdelski | 117 |
III TL 1 | technik logistyk | Arleta Szwedek | 233 |
III TL 2 | technik logistyk | Magdalena Wojtasiak – Kozica | 222 |
III Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Robert Woźniak | 203 |
III Tuf | technik usług fryzjerskich/fototechnik | Marta Jeneralczyk | 207 |
III Ti | technik informatyk | Alicja Kotarba | 227 |
III Tm | technik mechatronik | Anna Palluth | 220 |
III Te | technik ekonomista | Marzena Smolińska | 226 |
III Tph | technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec | Przemysław Skrentny | 211 |
III bs1 | wielozawodowa | Joanna Cyganek | 13 |
III bs2 | wielozawodowa | Ewa Bonowska | 221 |
III bs3 | wielozawodowa | Danuta Białecka | 104 |
III bs4 | wielozawodowa | Teresa Stachowiak | 114 |
III bs5 | wielozawodowa | Artur Suski | 18 |
III bs6 | wielozawodowa | Władysław Bresinski | 102 |
IV Tfh | technik usług fryzjerskich/technik handlowiec | Bartosz Kozdęba | 238 |
IV Ti | Technik informatyk | Elżbieta Lipar-Piechocka | 210 |
IV Tla | technik logistyk/technik architektury krajobrazu | Izabella Krystkowiak | 107 |
IV Te | technik ekonomista | Emilia Moszyńska | 106 |
IV Tl | Technik logistyk | Beata Pawlak | 101 |
IV Tm | Technik mechatronik | Krzysztof Janiszewski | 214 |
IV Tż | Technik żywienia i usług gastronomicznych | Łukasz Zanto | 213 |