Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Inauguracja roku szkolnego

2.09.2019 @ 08:30 - 10:30

HARMONOGRAM INAUGURACJI

KLASY I PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 9.00 w hali sportowej

(do budynku szkoły należy wchodzić  głównym wejściem i kierować się w stronę hali za pomocą strzałek lub skorzystać z pomocy przedstawicieli samorządu ).

Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:

KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Ti5 technik informatyk Tomasz Tramowski 105
I Tm5 technik mechatronik Katarzyna Trzęsimiech 211
I Tl5 technik logistyk Mariusz Andryszak 228
I Tf5 technik fotografii i multimediów Paulina Pankowska 210
I Tż5 technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich Joanna Lorc 103
I Tg5 technik grafiki i poligrafii cyfrowej/technik handlowiec Emilia Paradowska 220
I b1 wielozawodowa Emilia Walewska-Szyjka 113
I b2 wielozawodowa Waldemar Bocheński 107
I b3 wielozawodowa Maja Denisewicz 106
I b4 wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 102
I b5 wielozawodowa Łukasz Mendel 221

KLASY I PO GIMNAZJUM

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 10. 30 w hali sportowej

(do budynku szkoły należy wchodzić  głównym wejściem i kierować się w stronę hali za pomocą strzałek lub skorzystać z pomocy przedstawicieli samorządu ).

Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:

KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Te technik ekonomista Witold Wolański 101
I Tf technik fotografii i multimediów Witold Krystkowiak 105
I Tuf technik usług fryzjerskich Ewelina Wesołowska 102
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Monika Balcerzak 106
I Ti technik informatyk Kazimierz Rybczyński 117
I Tl1 technik logistyk Agata Jamroży 116
I Tl2 technik logistyk Łukasz Rybak 228
I Tma technik mechatronik /architektura krajobrazu Barbara Tadeusz – Budnik 115
I bs1 wielozawodowa Joanna Wesołowska 113
I bs2 wielozawodowa Agnieszka Zych 210
I bs3 wielozawodowa Małgorzata Pawlak 221
I bs4 wielozawodowa Przemysław Arendt 220

KLASY II, III , IV

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 8. 30 w formie spotkań  z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:

KLASA WYCHOWAWCA SALA
II Tl technik logistyk Iwona Grabowska 10
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Beata Klapiszewska- Kaźmierczak 212
II Tfh technik fotografii i multimediów/technik handlowiec Jarosław Peksa 228
II Ti technik informatyk Magdalena Wekwert 105
II Tf technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 116
II Tmp technik mechatronik/technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski 215
II Te technik ekonomista Monika Janas – Cieszyńska 103
II bs1 wielozawodowa Iwona Grochulska 112
II bs2 wielozawodowa Marcin Bielecki sala gimn.
II bs3 wielozawodowa Agnieszka Hoffman 115
II bs4 wielozawodowa Robert Burdelski 117
III TL 1 technik logistyk Arleta Szwedek 233
III TL 2 technik logistyk Magdalena Wojtasiak – Kozica 222
III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 203
III Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Marta Jeneralczyk 207
III Ti technik informatyk Alicja Kotarba 227
III Tm technik mechatronik Anna Palluth 220
III Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
III Tph technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Przemysław Skrentny 211
III bs1 wielozawodowa Joanna Cyganek 13
III bs2 wielozawodowa Ewa Bonowska 221
III bs3 wielozawodowa Danuta Białecka 104
III bs4 wielozawodowa Teresa Stachowiak 114
III bs5 wielozawodowa Artur Suski 18
III bs6 wielozawodowa Władysław Bresinski 102
IV Tfh technik usług fryzjerskich/technik handlowiec Bartosz Kozdęba 238
IV Ti Technik informatyk Elżbieta Lipar-Piechocka 210
IV Tla technik logistyk/technik architektury krajobrazu Izabella Krystkowiak 107
IV Te technik ekonomista Emilia Moszyńska 106
IV Tl Technik logistyk Beata Pawlak 101
IV Tm Technik mechatronik Krzysztof Janiszewski 214
IV Tż Technik żywienia i usług gastronomicznych Łukasz Zanto 213

Szczegóły

Data:
2.09.2019
Czas:
08:30 - 10:30