Zapraszamy rodziców, opiekunów prawnych i wychowawców oraz nauczycieli na spotkanie profilaktyczno – edukacyjne, które odbędzie się 24 maja 2018 r. (czwartek) o godz. 16.00 w auli szkolnej (przed zebraniem z wychowawcami). Zajęcia te dotyczą zagrożeń wychowawczych i zdrowotnych nastolatków, a przeprowadzi je specjalista zdrowia publicznego – terapeuta uzależnień – Jakub Kaczmarek.
O godz. 16.30 odbędą się spotkania informacyjne dla rodziców, opiekunów prawnych uczniów klas I-III technikum, branżowej szkoły I stopnia oraz zasadniczej szkoły zawodowej.
Celem spotkań jest:
I Tl 1 | technik logistyk | Arleta Szwedek | 8 |
I Tl 2 | technik logistyk | Magdalena Wojtasiak- Kozica | 221 |
I Tuf | technik usług fryzjerskich/fototechnik | Marta Jeneralczyk | 228 |
I Ti | technik informatyk | Alicja Kotarba | 105 |
I Tm | technik mechatronik | Anna Palluth | 116 |
I Te | technik ekonomista | Marzena Smolińska | 226 |
I Tph | technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec ( 25.05 w piątek o godz. 17.00) | Przemysław Skrentny | 211 |
I bs1 | wielozawodowa | Joanna Cyganek | 112 |
I bs2 | wielozawodowa | Ewa Bonowska | 113 |
Ibs3 | wielozawodow | Danuta Białecka | 207 |
Ibs4 | wielozawodow | Teresa Stachowiak | 103 |
Ibs5 | wielozawodow | Artur Suski | 18 |
Ibs6 | wielozawodow | Władysław Bresinski | 102 |
II Tfh | technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec | Bartosz Kozdęba | 215 |
II Ti | technik informatyk | Kamila Skibińska-Leszczyńska
( Elżbieta Lipar- Piechocka) |
210 |
II Tla | technik logistyk / technik architektury krajobrazu | Izabella Krystkowiak | świetlica |
IITe | technik ekonomista | Emilia Moszyńska | 106 |
II Tl | technik logistyk | Beata Pawlak | 101 |
II Tm | technik mechatronik | Krzysztof Janiszewski | 214 |
II Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Łukasz Zanto | 213 |
II w1 | trzyletnia wielozawodowa | Aleksandra Tabaka-Hoffmann | 19 |
II w2 | trzyletnia wielozawodowa | Waldemar Bocheński | 107 |
IIw3 | trzyletnia wielozawodowa | Przemysław Arendt | 13 |
IIw4 | trzyletnia wielozawodowa | Witold Wolański | 216 |
IIw5 | trzyletnia wielozawodowa | Tomasz Tramowski | 17 |
II wz1 | wielozawodowa 3-letnia S | Małgorzata Pawlak | 217 |
III Teh | technik ekonomista/ technik handlowiec | Mariola Nowakowska | 104 |
III Tf | fototechnik | Paulina Pankowska
(Witold Krystkowiak) |
223 |
III Til | technik informatyk/ technik logistyk | Grażyna Przybył | 115 |
III Tpa | technik pojazdów samochodowych/ technik architektury krajobrazu | Kamila Hekiert | 227 |
III Tl | technik logistyk | Mariusz Andryszak | 222 |
IIITmf | technik mechatronik/ technik usług fryzjerskich | Kazimierz Rybczyński | 117 |
III Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych (30 maja, godz.16.00) | Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska | 238 |
III wz1 | wielozawodowa 3-letnia S | Iwona Grochulska | 109 |
III w1 | trzyletnia wielozawodowa | Agnieszka Hoffmann | 114 |
III w2 | trzyletnia wielozawodowa | Marcin Bielecki | sala gimnastyczna |
III w3 | trzyletnia wielozawodowa (28 maja, godz.16.30) | Aleksandra Arendt Gruszka | 10 |
III w4 | trzyletnia wielozawodowa | Beata Klapiszewska-Kaźmierczak | 236 |
23 maja (środa) godz.16.00
I Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Robert Woźniak | 219 |