Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Komunikat dla rodziców i opiekunów prawnych

25.05.2017 @ 18:30 - 19:45

Dyrekcja naszej szkoły zaprasza rodziców i opiekunów prawnych uczniów klas I-III technikum i  zasadniczej szkoły zawodowej w dniu 25 maja 2017r. (czwartek) o godz.16:30 na końcoworoczne spotkania informacyjne z wychowawcami.

Celem spotkań jest:

  1. zapoznanie z aktualnymi osiągnięciami uczniów i omówienie ich zachowania,
  2. podanie propozycji rocznych zagrożeń nieklasyfikowaniem i ocenami niedostatecznymi z przedmiotów nauczania oraz roczną oceną naganną zachowania,
  3. omówienie trudności edukacyjnych i wychowawczych ze wskazaniem działań naprawczych,
  4. uczulenie rodziców i opiekunów prawnych na zjawisko CYBERPRZEMOCY i udzielenie im porad – Jak zadbać o CYBERBEZPIECZEŃSTWO młodzieży,
  5. zachęcenie rodziców do włączenia się w budowanie nowego, atrakcyjnego księgozbioru bibliotecznego poprzez podanie propozycji tytułów książek, które zdaniem rodziców młodzież powinna czytać,
  6. przypomnienie zasad oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów oraz kalendarium roku szkolnego 2016/2017,
  7. podsumowanie dotychczasowych działań edukacyjnych w danej klasie.

Nauczyciele  pozostaną do dyspozycji zainteresowanych rodziców i opiekunów prawnych w godz. 16.30 – 17.45 celem udzielania szczegółowych informacji.

Plan spotkań:

I Tfh technik usług fryzjerskich/ technik handlowiec Bartosz Kozdęba 227
I Ti technik informatyk Kamila Skibińska-Leszczyńska 210
I Tla technik logistyk / technik architektury krajobrazu Izabella Krystkowiak 103
I Te technik ekonomista Emilia Moszyńska 106
I Tl technik logistyk Beata Pawlak 101
I Tm technik mechatronik Krzysztof Janiszewski 214
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Łukasz Zanto 213
II Teh technik ekonomista/ technik handlowiec Mariola Nowakowska 104
II Tf fototechnik Paulina Pankowska 223, godz.17,00
II Til technik informatyk/ technik logistyk Grażyna Przybył 115
II Tpa technik pojazdów samochodowych/ technik architektury krajobrazu Przemysław Skrentny 211
II Tl technik logistyk Mariusz Andryszak 221
II Tmf technik mechatronik/ technik usług fryzjerskich Kazimierz Rybczyński 117
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska 238
III Tia technik informatyk/ technik architektury krajobrazu Jan Bentkowski 102
III Tż technik usług fryzjerskich/ fototechnik/ technik żywienia Honorata Kapałczyńska 226, godz.17,00
III Tm technik mechatronik Piotr Nogalski 215
III Tl technik logistyk Agnieszka Nowak 116
III Tpe technik pojazdów samochodowych/ technik ekonomista Barbara Tadeusz-Budnik 220
III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Magdalena Wekwert 105
I wz1 wielozawodowa 3-letnia Małgorzata Pawlak 217

(pracownia krawiecka)

II wz1 wielozawodowa 3-letnia Iwona Grochulska świetlica
III wz1 wielozawodowa 3-letnia Marzena Smolińska świetlica
Iw1 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 228

29.05.2017 godz.16,30

I w2 trzyletnia wielozawodowa Waldemar Bocheński 228
I w3 trzyletnia wielozawodowa Przemysław Arendt 222
I w4 trzyletnia wielozawodowa Witold Wolański 216
I w5 trzyletnia wielozawodowa Tomasz Tramowski 203
II w1 trzyletnia wielozawodowa Agnieszka Hoffmann 114
II w2 trzyletnia wielozawodowa Marcin Bielecki 113
II w3 trzyletnia wielozawodowa Aleksandra Arendt 112
II w4 trzyletnia wielozawodowa Beata Klapiszewska-Kaźmierczak 8
III w1 trzyletnia wielozawodowa Beata Pilarska 10

 

III w2 trzyletnia wielozawodowa Danuta Białecka 104

24.05.17r. (środa) o godz.16.30

III w3 trzyletnia wielozawodowa Anna Palluth 17
III w4 trzyletnia wielozawodowa Artur Suski 18
III w5 trzyletnia wielozawodowa Arleta Szwedek 219

Szczegóły

Data:
25.05.2017
Czas:
18:30 - 19:45
Wydarzenie kategoria: