Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23.06.2017 @ 08:00

W dniu 23 czerwca 2017r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego. Dzień ten rozpoczniemy mszą św. w kościele p.w. św. Wojciecha o godz. 8:00.

O godz. 9:00 wychowawcy  spotykają się ze swoimi uczniami w klasach, w celu podsumowania roku szkolnego i wręczenia świadectw. O godz. 9:30 zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego do auli szkolnej.

I Tfh                Bartosz Kozdęba                               227

I Ti                  Kamila Skibińska-Leszczyńska      210

I Tla                Izabella Krystkowiak                        103

I Te                 Emilia Moszyńska                             106

I Tl                  Beata Pawlak                                     101

I Tm                Krzysztof Janiszewski                      214

I Tż                 Łukasz Zanto                                      213

II Teh             Danuta Białecka                               104

II Tf                Paulina Pankowska                          223

II Til               Grażyna Przybył                                115

II Tpa              Przemysław Skrentny                     211

II Tl                Mariusz Andryszak                           221

II Tmf             Kazimierz Rybczyński                     117

II Tż                Katarzyna Kuczerepa-Budzyńska 238

III Tia             Jan Bentkowski                                102

III Tż              Honorata Kapałczyńska                  226

III Tm             Piotr Nogalski                                   215

III Tl               Agnieszka Nowak                             10

III Tpe           Barbara Tadeusz-Budnik                 220

III Tż              Magdalena Wekwert                        105

I wz1              Małgorzata Pawlak                            217 (pracownia krawiecka)

II wz1             Iwona Grochulska                             świetlica

III wz1           Marzena Smolińska                          świetlica

I w1                Aleksandra Tabaka-Hoffmann       19

I w2                Waldemar Bocheński                       228

I w3                Przemysław Arendt                          222

I w4                Witold Wolański                               216

I w5                Tomasz Tramowski                          203

II w1               Agnieszka Hoffmann                       114

II w2               Marcin Bielecki                                113

II w3               Aleksandra Arendt                          112

II w4               Beata Klapiszewska – Kaźmierczak   8

III w1             Beata Pilarska                                   116

III w2             Danuta Białecka                               107

III w3             Anna Palluth                                     17

III w4             Artur Suski                                        18

III w5             Arleta Szwedek                                 219

 

Szczegóły

Data:
23.06.2017
Czas:
08:00