Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zebrania z rodzicami

12.02

Zebrania rodziców z wychowawcami klas I odbędą się 12 lutego 2020 (środa) o godz. 16.30:

  • informacje o ocenach semestralnych,
  • rozmowy indywidualne z wychowawcą oraz nauczycielami,
  • rozmowy indywidualne z pedagogiem biuro 109 i pomocą psychologiczną -110,
  • od 17.00- instruktaż z e-dziennika sala nr 19.
KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Te technik ekonomista Witold Wolański 101
I Tf technik fotografii i multimediów Witold Krystkowiak 19
I Tuf technik usług fryzjerskich Ewelina Wesołowska 102
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Monika Balcerzak 106
I Ti technik informatyk Kazimierz Rybczyński 117
I Tl1 technik logistyk Agata Jamroży 115
I Tl2 technik logistyk Łukasz Rybak 8
I Tma technik mechatronik /architektura krajobrazu Barbara Tadeusz – Budnik 116
I bs1 wielozawodowa Joanna Wesołowska 113
I bs2 wielozawodowa Agnieszka Zych 210
I bs3 wielozawodowa Małgorzata Pawlak 219
I bs4 wielozawodowa Przemysław Arendt 220
I Ti5 technik informatyk Tomasz Tramowski 212
I Tm5 technik mechatronik Katarzyna Trzęsimiech 214
I Tl5 technik logistyk Mariusz Andryszak 228
I Tf5 technik fotografii i multimediów Paulina Pankowska 226
I Tż5 technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich Joanna Lorc 238
I Tg5 technik grafiki i poligrafii cyfrowej/handlowiec Emilia Paradowska 227
I b1 wielozawodowa Emilia Walewska-Szyjka 13
I b2 wielozawodowa Waldemar Bocheński świetlica
I b3 wielozawodowa Maja Denisewicz 233
I b4 wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 234
I b5 wielozawodowa Łukasz Mendel 222

Zebrania rodziców z wychowawcami klas II i III odbędą się 12 lutego 2020 r. (środa) o godz. 17.30:

  •  informacje o ocenach semestralnych,
  • rozmowy indywidualne z wychowawcą oraz nauczycielami,
  • rozmowy indywidualne z pedagogiem biuro 109 i pomocą psychologiczną – 110,
  • od 17.00- instruktaż z e-dziennika sala nr 19.
KLASA WYCHOWAWCA SALA
technik logistyk Kamila Hekiert 227
technik żywienia i usług gastronomicznych Beata Klapiszewska- Kaźmierczak 106
technik fotografii i multimediów/technik handlowiec Jarosław Peksa 228
technik informatyk Magdalena Wekwert 105
technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 116
technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski 214
technik ekonomista Monika Janas – Cieszyńska 103
wielozawodowa Iwona Grochulska 112
wielozawodowa Marcin Bielecki świetlica
wielozawodowa Agnieszka Hoffman 115
wielozawodowa Robert Burdelski 117
technik logistyk Arleta Szwedek 8
technik logistyk Magdalena Wojtasiak – Kozica 222
technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 219
technik usług fryzjerskich/fototechnik Marta Jeneralczyk 234
technik informatyk Alicja Kotarba 220
technik mechatronik Anna Palluth 10
technik ekonomista Marzena Smolińska 226
technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Przemysław Skrentny 211
wielozawodowa Joanna Cyganek 13
wielozawodowa Ewa Bonowska 221
wielozawodowa Danuta Białecka 104
wielozawodowa Teresa Stachowiak 233
wielozawodowa Artur Suski 212
wielozawodowa Władysław Bresinski 102

Proszę nauczycieli o dyżur w pokoju nauczycielskim od 16.30 do 17.30 w celu ewentualnych rozmów indywidualnych z rodzicami.

Szczegóły

Data:
12.02
Wydarzenie kategorie:
, ,