Zebrania rodziców z wychowawcami klas I odbędą się 12 lutego 2020 (środa) o godz. 16.30:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
I Te | technik ekonomista | Witold Wolański | 101 |
I Tf | technik fotografii i multimediów | Witold Krystkowiak | 19 |
I Tuf | technik usług fryzjerskich | Ewelina Wesołowska | 102 |
I Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Monika Balcerzak | 106 |
I Ti | technik informatyk | Kazimierz Rybczyński | 117 |
I Tl1 | technik logistyk | Agata Jamroży | 115 |
I Tl2 | technik logistyk | Łukasz Rybak | 8 |
I Tma | technik mechatronik /architektura krajobrazu | Barbara Tadeusz – Budnik | 116 |
I bs1 | wielozawodowa | Joanna Wesołowska | 113 |
I bs2 | wielozawodowa | Agnieszka Zych | 210 |
I bs3 | wielozawodowa | Małgorzata Pawlak | 219 |
I bs4 | wielozawodowa | Przemysław Arendt | 220 |
I Ti5 | technik informatyk | Tomasz Tramowski | 212 |
I Tm5 | technik mechatronik | Katarzyna Trzęsimiech | 214 |
I Tl5 | technik logistyk | Mariusz Andryszak | 228 |
I Tf5 | technik fotografii i multimediów | Paulina Pankowska | 226 |
I Tż5 | technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich | Joanna Lorc | 238 |
I Tg5 | technik grafiki i poligrafii cyfrowej/handlowiec | Emilia Paradowska | 227 |
I b1 | wielozawodowa | Emilia Walewska-Szyjka | 13 |
I b2 | wielozawodowa | Waldemar Bocheński | świetlica |
I b3 | wielozawodowa | Maja Denisewicz | 233 |
I b4 | wielozawodowa | Aleksandra Tabaka-Hoffmann | 234 |
I b5 | wielozawodowa | Łukasz Mendel | 222 |
Zebrania rodziców z wychowawcami klas II i III odbędą się 12 lutego 2020 r. (środa) o godz. 17.30:
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA |
technik logistyk | Kamila Hekiert | 227 |
technik żywienia i usług gastronomicznych | Beata Klapiszewska- Kaźmierczak | 106 |
technik fotografii i multimediów/technik handlowiec | Jarosław Peksa | 228 |
technik informatyk | Magdalena Wekwert | 105 |
technik usług fryzjerskich | Honorata Kapałczyńska | 116 |
technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych | Piotr Nogalski | 214 |
technik ekonomista | Monika Janas – Cieszyńska | 103 |
wielozawodowa | Iwona Grochulska | 112 |
wielozawodowa | Marcin Bielecki | świetlica |
wielozawodowa | Agnieszka Hoffman | 115 |
wielozawodowa | Robert Burdelski | 117 |
technik logistyk | Arleta Szwedek | 8 |
technik logistyk | Magdalena Wojtasiak – Kozica | 222 |
technik żywienia i usług gastronomicznych | Robert Woźniak | 219 |
technik usług fryzjerskich/fototechnik | Marta Jeneralczyk | 234 |
technik informatyk | Alicja Kotarba | 220 |
technik mechatronik | Anna Palluth | 10 |
technik ekonomista | Marzena Smolińska | 226 |
technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec | Przemysław Skrentny | 211 |
wielozawodowa | Joanna Cyganek | 13 |
wielozawodowa | Ewa Bonowska | 221 |
wielozawodowa | Danuta Białecka | 104 |
wielozawodowa | Teresa Stachowiak | 233 |
wielozawodowa | Artur Suski | 212 |
wielozawodowa | Władysław Bresinski | 102 |
Proszę nauczycieli o dyżur w pokoju nauczycielskim od 16.30 do 17.30 w celu ewentualnych rozmów indywidualnych z rodzicami.