Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zebrania z rodzicami!

9.09 - 16.09

Zebrania z rodzicami uczniów klas I – 9 września 2020 roku, godz. 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

  KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Tżf technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik usług fryzjerskich Łukasz Zanto 213
I Tie technik informatyk/ technik ekonomista Justyna Michalska 104
I technik mechatronik/ technik grafiki i poligrafii cyfrowej Emilia Moszyńska 106
I Tl technik logistyk Katarzyna Jędruch 115
I b1 wielozawodowa Joanna Cyganek 13
I b2 wielozawodowa Danuta Białecka 228
I b3 wielozawodowa Ewa Bonowska 234
I b4 wielozawodowa Artur Suski 210

Zebrania  z rodzicami uczniów klas II (po gimnazjum) – 10 września 2020 roku, godz. 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

KLASA WYCHOWAWCA SALA
II Te technik ekonomista Witold Wolański 101
II Tf technik fotografii i multimediów Witold Krystkowiak 105
II Tuf technik usług fryzjerskich Ewelina Wesołowska 102
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Monika Balcerzak 106
II Ti technik informatyk Kazimierz Rybczyński 117
II Tl1 technik logistyk Julita Pyrzyńska (Agata Jamroży) 116
II Tl2 technik logistyk Łukasz Rybak 8
II Tma technik mechatronik /

architektura krajobrazu

Barbara Tadeusz – Budnik 115
II bs1 wielozawodowa Joanna Wesołowska 113
II bs2 wielozawodowa Agnieszka Zych 210
II bs3 wielozawodowa Joanna Rosa (Małgorzata Pawlak) 221
IIbs4 wielozawodowa Przemysław Arendt 220

Zebrania z rodzicami uczniów klas II (po szkole podstawowej) – 11 września 2020 roku,  godz. 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

KLASA WYCHOWAWCA SALA
II Ti5 technik informatyk Tomasz Tramowski 212
II Tm5 technik mechatronik – 10.09.2020 Katarzyna Trzęsimiech 214
II Tl5 technik logistyk Mariusz Andryszak 228
II Tf5 technik fotografii i multimediów – 14.09.2020 Paulina Pankowska 210
II Tż5 technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik usług fryzjerskich Joanna Lorc 213
II Tg5 technik grafiki i poligrafii cyfrowej/technik handlowiec Emilia Paradowska 227
II b1 wielozawodowa Emilia Walewska-Szyjka 13
IIb2 wielozawodowa Waldemar Bocheński 107
IIb3 wielozawodowa Patrycja Świerad 233
IIb4 wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 234
IIb5 wielozawodowa Łukasz Mendel 222

 

Zebrania z rodzicami uczniów klas III – odbędą się 16 września 2020 roku, godz. 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

KLASA WYCHOWAWCA SALA
III Tl technik logistyk Kamila Hekiert 227
III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Beata Klapiszewska- Kaźmierczak
106
III Tfh
technik fotografii i multimediów/technik handlowiec
Jarosław Peksa 228
III Ti Technik informatyk Magdalena Wekwert 105
III Tf technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 116
III Tmp technik mechatronik/technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski 214
III Te technik ekonomista Monika Janas – Cieszyńska 103
III bs1 wielozawodowa Iwona Grochulska 112
III bs2 wielozawodowa Marcin Bielecki świetlica
III bs3 wielozawodowa Agnieszka Hoffman 115
III bs4 wielozawodowa Robert Burdelski 117

16 września 2020 r. o godz. 17.00, w auli odbędzie się spotkanie przedstawicieli rady rodziców – Wybór Prezydium Rady Rodziców

 

Zebrania z rodzicami uczniów klas IV odbędą się 14 września 2020 roku o godzinie 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

14 września 2020 r. o godzinie 17.00 w świetlicy odbędzie się spotkanie komitetu studniówkowego.
KLASA WYCHOWAWCA SALA
IV TL1 technik logistyk Beata Pawlak (Arleta Szwedek) 8
IV TL2 technik logistyk Waldemar Rojtek 222
IV Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 219
IV Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Marta Jeneralczyk 234
IV Ti technik informatyk Alicja Kotarba 220
IVT m technik mechatronik Anna Palluth 10
IV Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
IV Tph technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Przemysław Skrentny 211

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

Start:
9.09
Koniec:
16.09
Wydarzenie kategorie:
, ,