Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ZEBRANIA Z RODZICAMI online

12.10 - 13.10

Sytuacja jest dynamiczna i bardzo szybkie rozprzestrzenianie się wirusa COVID -19 spowodowało, że planowane zebrania z rodzicami przeprowadzone będą online (możliwy kontakt telefoniczny lub e-mail).

Zebrania  z rodzicami uczniów klas I odbędą się 12 października 2020 roku o godz. 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Tżf technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik usług fryzjerskich Łukasz Zanto 213
I Tie technik informatyk/ technik ekonomista Justyna Michalska 104
I Tmg technik mechatronik/ technik grafiki i poligrafii cyfrowej Emilia Moszyńska 106
I Tl technik logistyk Katarzyna Jędruch 115
I b1 wielozawodowa Joanna Cyganek 13
I b2 wielozawodowa Danuta Białecka 228
I b3 wielozawodowa Ewa Bonowska 233
I b4 wielozawodowa Artur Suski 210

 Zebrania  z rodzicami uczniów klas II (po gimnazjum)odbędą się 12 października 2020 roku o godzinie 17.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

KLASA WYCHOWAWCA SALA
II Te technik ekonomista Witold Wolański 101
II Tf technik fotografii i multimediów Witold Krystkowiak 105
II Tuf technik usług fryzjerskich Ewelina Wesołowska 102
IITż technik żywienia i usług gastronomicznych Monika Balcerzak 106
II Ti technik informatyk Kazimierz Rybczyński 117
II Tl1 technik logistyk Agata Jamroży 116
II Tl2 technik logistyk Łukasz Rybak 8
IITma technik mechatronik /architektura krajobrazu Barbara Tadeusz – Budnik 115
II bs1 wielozawodowa Joanna Wesołowska 113
II bs2 wielozawodowa Agnieszka Zych 210
II bs3 wielozawodowa Joanna Rosa (Małgorzata Pawlak) 221
II bs4 wielozawodowa Przemysław Arendt 220

Zebrania  z rodzicami uczniów klas II (po szkole podstawowej)odbędą się 13 października 2020 roku o godzinie 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

  KLASA WYCHOWAWCA SALA
II Ti5 technik informatyk Tomasz Tramowski 212
II Tm5 technik mechatronik Katarzyna Trzęsimiech 214
II Tl5 technik logistyk Mariusz Andryszak 228
II Tf5 technik fotografii i multimediów Paulina Pankowska 226
II Tż5 technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik usług fryzjerskich Joanna Lorc

12.10.2020 o godz. 17.00

213
II Tg5 technik grafiki i poligrafii cyfrowej/

technik handlowiec

Emilia Paradowska 227
II b1 wielozawodowa Emilia Walewska-Szyjka 13
II b2 wielozawodowa Waldemar Bocheński 107
II b3 wielozawodowa Patrycja Świerad 233
II b4 wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 234
II b5 wielozawodowa Łukasz Mendel 222

 

Zebrania  z rodzicami uczniów klas III odbędą się 13 września 2020 roku o godzinie 17.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

KLASA
WYCHOWAWCA
SALA
III Tl
technik logistyk Kamila Hekiert 12.10.2020r. poniedziałek o 17.00 227
III Tż
technik żywienia i usług gastronomicznych
Beata Klapiszewska- Kaźmierczak
106
III Tfh technik fotografii i multimediów/ technik handlowiec Jarosław Peksa
228
III Ti technik informatyk Magdalena Wekwert 105
III Tf
technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 116
III Tmp technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski 214
III Te technik ekonomista
Monika Janas – Cieszyńska
103
III bs1
wielozawodowa
Iwona Grochulska
112
III bs2 wielozawodowa Marcin Bielecki świetlica
III bs3 wielozawodowa Agnieszka Hoffman 115
III bs4 wielozawodowa Robert Burdelski 117

 

Zebrania  z rodzicami uczniów klas IV odbędą się 12października 2020 roku o godz. 16.00

Konieczna obecność wszystkich rodziców!

 

  KLASA WYCHOWAWCA SALA
IVTL1 technik logistyk Beata Pawlak (A. Szwedek) 8
IVTL2 technik logistyk Waldemar Rojtek 222
IV Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 219
IV Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Marta Jeneralczyk 234
IV Ti technik informatyk Marcin Zborowski 220
IV Tm technik mechatronik Anna Palluth 10
IV Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
IV Tph technik pojazdów samochodowych/ technik handlowiec Przemysław Skrentny 211

 17.00- świetlica- spotkanie komitetu studniówkowego

Szczegóły

Start:
12.10
Koniec:
13.10
Wydarzenie kategorie:
, ,