Zebrania z rodzicami uczniów klas I odbędą się 12 października 2020 roku o godz. 16.00
Konieczna obecność wszystkich rodziców!
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
I Tżf | technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik usług fryzjerskich | Łukasz Zanto | 213 |
I Tie | technik informatyk/ technik ekonomista | Justyna Michalska | 104 |
I Tmg | technik mechatronik/ technik grafiki i poligrafii cyfrowej | Emilia Moszyńska | 106 |
I Tl | technik logistyk | Katarzyna Jędruch | 115 |
I b1 | wielozawodowa | Joanna Cyganek | 13 |
I b2 | wielozawodowa | Danuta Białecka | 228 |
I b3 | wielozawodowa | Ewa Bonowska | 233 |
I b4 | wielozawodowa | Artur Suski | 210 |
Zebrania z rodzicami uczniów klas II (po gimnazjum)odbędą się 12 października 2020 roku o godzinie 17.00
Konieczna obecność wszystkich rodziców!
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
II Te | technik ekonomista | Witold Wolański | 101 |
II Tf | technik fotografii i multimediów | Witold Krystkowiak | 105 |
II Tuf | technik usług fryzjerskich | Ewelina Wesołowska | 102 |
IITż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Monika Balcerzak | 106 |
II Ti | technik informatyk | Kazimierz Rybczyński | 117 |
II Tl1 | technik logistyk | Agata Jamroży | 116 |
II Tl2 | technik logistyk | Łukasz Rybak | 8 |
IITma | technik mechatronik /architektura krajobrazu | Barbara Tadeusz – Budnik | 115 |
II bs1 | wielozawodowa | Joanna Wesołowska | 113 |
II bs2 | wielozawodowa | Agnieszka Zych | 210 |
II bs3 | wielozawodowa | Joanna Rosa (Małgorzata Pawlak) | 221 |
II bs4 | wielozawodowa | Przemysław Arendt | 220 |
Zebrania z rodzicami uczniów klas II (po szkole podstawowej)odbędą się 13 października 2020 roku o godzinie 16.00
Konieczna obecność wszystkich rodziców!
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
II Ti5 | technik informatyk | Tomasz Tramowski | 212 |
II Tm5 | technik mechatronik | Katarzyna Trzęsimiech | 214 |
II Tl5 | technik logistyk | Mariusz Andryszak | 228 |
II Tf5 | technik fotografii i multimediów | Paulina Pankowska | 226 |
II Tż5 | technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik usług fryzjerskich | Joanna Lorc
12.10.2020 o godz. 17.00 |
213 |
II Tg5 | technik grafiki i poligrafii cyfrowej/
technik handlowiec |
Emilia Paradowska | 227 |
II b1 | wielozawodowa | Emilia Walewska-Szyjka | 13 |
II b2 | wielozawodowa | Waldemar Bocheński | 107 |
II b3 | wielozawodowa | Patrycja Świerad | 233 |
II b4 | wielozawodowa | Aleksandra Tabaka-Hoffmann | 234 |
II b5 | wielozawodowa | Łukasz Mendel | 222 |
Zebrania z rodzicami uczniów klas III odbędą się 13 września 2020 roku o godzinie 17.00
Konieczna obecność wszystkich rodziców!
KLASA |
|
SALA | ||||
|
technik logistyk | Kamila Hekiert 12.10.2020r. poniedziałek o 17.00 | 227 | |||
|
technik żywienia i usług gastronomicznych |
|
|
|||
III Tfh | technik fotografii i multimediów/ technik handlowiec | Jarosław Peksa |
|
|||
III Ti | technik informatyk | Magdalena Wekwert | 105 | |||
|
technik usług fryzjerskich | Honorata Kapałczyńska | 116 | |||
III Tmp | technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych | Piotr Nogalski | 214 | |||
III Te | technik ekonomista |
|
103 | |||
III bs1 |
|
|
112 | |||
III bs2 | wielozawodowa | Marcin Bielecki | świetlica | |||
III bs3 | wielozawodowa | Agnieszka Hoffman | 115 | |||
III bs4 | wielozawodowa | Robert Burdelski | 117 |
Zebrania z rodzicami uczniów klas IV odbędą się 12października 2020 roku o godz. 16.00
Konieczna obecność wszystkich rodziców!
KLASA | WYCHOWAWCA | SALA | |
IVTL1 | technik logistyk | Beata Pawlak (A. Szwedek) | 8 |
IVTL2 | technik logistyk | Waldemar Rojtek | 222 |
IV Tż | technik żywienia i usług gastronomicznych | Robert Woźniak | 219 |
IV Tuf | technik usług fryzjerskich/fototechnik | Marta Jeneralczyk | 234 |
IV Ti | technik informatyk | Marcin Zborowski | 220 |
IV Tm | technik mechatronik | Anna Palluth | 10 |
IV Te | technik ekonomista | Marzena Smolińska | 226 |
IV Tph | technik pojazdów samochodowych/ technik handlowiec | Przemysław Skrentny | 211 |
17.00- świetlica- spotkanie komitetu studniówkowego