Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zebrania z rodzicami – klasy I-III

8.01

Zebrania rodziców z wychowawcami klas I odbędą się 8 stycznia 2020 (środa) o godzinie 16.30.

  1. Prelekcja psychologa z PLU p. Joanny Barełkowskiej nt. Profilaktyka zagrożeń wychowawczych –
  2. Zebrania w klasach wg harmonogramu:
  • informacje o postępach edukacyjnych i zagrożeniach oceną niedostateczną,
  • omówienie frekwencji i zachowania,
  • rozmowy z nauczycielami dotyczące problemów uczniowskich.

KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Te technik ekonomista Witold Wolański 101
I Tf technik fotografii i multimediów Witold Krystkowiak 103
I Tuf technik usług fryzjerskich Ewelina Wesołowska 102
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Monika Balcerzak 106
I Ti technik informatyk Kazimierz Rybczyński 117
I Tl1 technik logistyk Agata Jamroży 115
I Tl2 technik logistyk Łukasz Rybak 8
I Tma technik mechatronik /architektura krajobrazu Barbara Tadeusz – Budnik 116
I bs1 wielozawodowa Joanna Wesołowska 113
I bs2 wielozawodowa Agnieszka Zych 210
I bs3 wielozawodowa Małgorzata Pawlak 219
I bs4 wielozawodowa Przemysław Arendt 220
I Ti5 technik informatyk Tomasz Tramowski 212
I Tm5 technik mechatronik Katarzyna Trzęsimiech 214
I Tl5 technik logistyk Mariusz Andryszak inny termin
I Tf5 technik fotografii i multimediów Paulina Pankowska 226
I Tż5 technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich Joanna Lorc 238
I Tg5 technik grafiki i poligrafii cyfrowej/handlowiec Emilia Paradowska 227
I b1 wielozawodowa Emilia Walewska-Szyjka 13
I b2 wielozawodowa Waldemar Bocheński świetlica
I b3 wielozawodowa Maja Denisewicz 233
I b4 wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 234
I b5 wielozawodowa Łukasz Mendel 222

Zebrania rodziców z wychowawcami klas II i III odbędą się 8 stycznia 2020 r. (środa) o godzinie 18.00

Zebrania w klasach wg harmonogramu: 

  • informacje o postępach edukacyjnych i zagrożeniach oceną niedostateczną,
  • omówienie frekwencji i zachowania,
  • rozmowy z nauczycielami dotyczące problemów uczniowskich.
  KLASA WYCHOWAWCA SALA
II Tl technik logistyk Iwona Grabowska/Kamila Hekiert 227
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Beata Klapiszewska- Kaźmierczak 106
II Tfh technik fotografii i multimediów/technik handlowiec Jarosław Peksa 228
II Ti technik informatyk Magdalena Wekwert 105  godz.17,00
II Tf technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 16,30 pracownia fryzjerska
II Tmp technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski 214
II Te technik ekonomista Monika Janas – Cieszyńska 103
II bs1 wielozawodowa Iwona Grochulska 112
II bs2 wielozawodowa Marcin Bielecki świetlica
II bs3 wielozawodowa Agnieszka Hoffman 115
II bs4 wielozawodowa Robert Burdelski 117
III TL 1 technik logistyk Arleta Szwedek 8
III TL 2 technik logistyk Magdalena Wojtasiak – Kozica 222
III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 219
III Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Marta Jeneralczyk 234
III Ti technik informatyk Alicja Kotarba 220
III Tm technik mechatronik Anna Palluth 10
III Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
III Tph technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Przemysław Skrentny 211
III bs1 wielozawodowa Joanna Cyganek 13
III bs2 wielozawodowa Ewa Bonowska 221
III bs3 wielozawodowa Danuta Białecka 104, godz.17,00
III bs4 wielozawodowa Teresa Stachowiak 233
III bs5 wielozawodowa Artur Suski 212
IIIbs6 wielozawodowa Władysław Bresinski 102

Proszę nauczycieli o dyżur w pokoju nauczycielskim od 17.00 do 18.30 w celu ewentualnych rozmów indywidualnych z rodzicami.

Szczegóły

Data:
8.01
Wydarzenie kategoria: