Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zebrania z rodzicami

18.09 @ 16:00 - 18:30

Zebrania z rodzicami odbędą się w środę 18 września 2019 r.

  • Klasy I od 16.00 do 17.00;
  • Klasy II, III, IV od 17.30 do 18.30
  • Zebranie trójek klasowych rodziców – wybory do Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu o godzinie 17.00 w auli szkolnej;
  • Zebranie komitetu studniówkowego o godzinie 18.30 w świetlicy szkolnej (zapraszam po dwóch przedstawicieli z każdej klasy IV).

Harmonogram zebrań z rodzicami:

Zebrania rodziców z wychowawcami klas I odbędą się 18 września 2019 r. (środa) o godzinie 16.00

KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Te technik ekonomista  zebranie w innym terminie Witold Wolański 101
I Tf technik fotografii i multimediów Witold Krystkowiak 103
I Tuf technik usług fryzjerskich Ewelina Wesołowska 102
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Monika Balcerzak 106
I Ti technik informatyk Kazimierz Rybczyński 117
I Tl1 technik logistyk Agata Jamroży 116
I Tl2 technik logistyk Łukasz Rybak 228
I Tma technik mechatronik /architektura krajobrazu Barbara Tadeusz – Budnik 115
I bs1 wielozawodowa Joanna Wesołowska 113
I bs2 wielozawodowa Agnieszka Zych 210
I bs3 wielozawodowa Małgorzata Pawlak 219
I bs4 wielozawodowa Przemysław Arendt 220
I Ti5 technik informatyk Tomasz Tramowski 212
I Tm5 technik mechatronik Katarzyna Trzęsimiech 226
I Tl5 technik logistyk Mariusz Andryszak 228
I Tf5 technik fotografii i multimediów Paulina Pankowska 101
I Tż5 technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich Joanna Lorc 238
I Tg5 technik grafiki i poligrafii cyfrowej/technik handlowiec Emilia Paradowska 227
I b1 wielozawodowa Emilia Walewska-Szyjka 13
I b2 wielozawodowa Waldemar Bocheński 199
I b3 wielozawodowa Maja Denisewicz 233
I b4 wielozawodowa Aleksandra Tabaka-Hoffmann 234
I b5 wielozawodowa Łukasz Mendel 222

 

 

Zebrania rodziców z wychowawcami klas II, III, IV odbędą się 18 września 2019 r.(środa) o godzinie 17.30

KLASA WYCHOWAWCA SALA
II Tl technik logistyk Iwona Grabowska 219
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Beata Klapiszewska – Kaźmierczak 212
II Tfh technik fotografii i multimediów/technik handlowiec Jarosław Peksa 228
II Ti technik informatyk Magdalena Wekwert 105
II Tf technik usług fryzjerskich Honorata Kapałczyńska 116
II Tmp technik mechatronik/ technik pojazdów samochodowych Piotr Nogalski 215
II Te technik ekonomista Monika Janas – Cieszyńska 103
II bs1 wielozawodowa Iwona Grochulska 112
II bs2 wielozawodowa Marcin Bielecki 199
II bs3 wielozawodowa Agnieszka Hoffman 115
II bs4 wielozawodowa Robert Burdelski 117
III TL 1 technik logistyk Arleta Szwedek 8
III TL 2 technik logistyk Magdalena Wojtasiak – Kozica 222
III Tż technik żywienia i usług gastronomicznych Robert Woźniak 216
III Tuf technik usług fryzjerskich/fototechnik Marta Jeneralczyk 234
III Ti technik informatyk Alicja Kotarba 227
III Tm technik mechatronik Anna Palluth 10
III Te technik ekonomista Marzena Smolińska 226
III Tph technik pojazdów samochodowych/technik handlowiec Przemysław Skrentny 211
III bs1 wielozawodowa Joanna Cyganek 13
III bs2 wielozawodowa Ewa Bonowska 221
III bs3 wielozawodowa Danuta Białecka 104
III bs4 wielozawodowa Teresa Stachowiak 233
III bs5 wielozawodowa Artur Suski 212
III bs6 wielozawodowa Władysław Bresinski 102
IV Tfh technik usług fryzjerskich/technik handlowiec Bartosz Kozdęba 238
IV Ti Technik informatyk Elżbieta Lipar-Piechocka 210
IV Tla technik logistyk/technik architektury krajobrazu Izabella Krystkowiak świetlica
IV Te technik ekonomista Emilia Moszyńska 106
IV Tl Technik logistyk Beata Pawlak 101
IV Tm Technik mechatronik Krzysztof Janiszewski 214
IV Tż Technik żywienia i usług gastronomicznych Łukasz Zanto 213

 

Szczegóły

Data:
18.09
Czas:
16:00 - 18:30