
Lekcja administracji w praktyce – klasa 2 Tlg w wągrowieckim USC
2026-05-26
Ekonomiści w ZUS-ie!
2026-05-288 maja 2026 roku uczniowie klas 1Tg i 1b1 z Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu, pod opieką Aleksandry Tabaka-Hoffmann i Joanny Wesołowskiej, wzięli udział w Marszu Godności Osób z Niepełnosprawnością.
Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne życzliwości, solidarności i wzajemnego wsparcia. Uczniowie z dumą maszerowali ulicami miasta, pokazując, jak ważne są dla nich empatia, szacunek oraz integracja społeczna.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i stworzenie pięknej atmosfery!












