CZYTAM – POLECAM

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

CZYTAM – POLECAM

25.11.2017

Jesteś po lekturze ciekawej książki – napisz o niej kilka zdań zachęcających innych do jej przeczytania. Opublikujemy Twoją recenzję na stronie szkolnej.

Najlepiej przedstaw książkę dostępną w naszej Bibliotece szkolnej lub przekonaj nas do innej, którą warto kupić.

O szczegóły pytaj w bibliotece.

Jako pierwszą prezentujemy recenzję książki:

Alwyn Hamilton„Buntowniczka z pustyni”,

autorstwa Wiktorii Zdrojewskiej z klasy IV TFZ.

„Buntowniczka z pustyni”, to książka, która jest w 100% w moim klimacie. Wielka podróż, przygoda, miłość…
Dla mnie osobiście jednym z największych plusów było to, że opisy miejsc czy postaci nie ciągnęły się w nieskończoność. Często mam tak, że jak widzę jakiś dłuższy opis sytuacji czy miejsca to go po prostu w połowie omijam. Tutaj nie musiałam tego robić.
„Ostatnie” 161 stron przeczytałam jednego dnia, bo tak bardzo chciałam wiedzieć co wydarzy się w historii Amani i Jina! Co dla niektórych może być normą, ale ja rzadko czytam więcej niż 50 stron w ciągu doby.

Oceniłabym tę książkę na 9/10, ponieważ 1 punkcik z 10 odjęłam za sprawy polityczne, które nie „kręcą” mnie tak jak reszta, ale wiem, że to też ważna część historii.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na to, aby sięgnąć po ten tytuł, to jedyne co mogę Wam poradzić to: PRZESTAŃCIE SIĘ ZASTANAWIAĆ. Książka jest genialna! A ja już nie mogę się doczekać chwili, w której zacznę czytać kolejną część.

Details

Date:
25.11.2017
Event Categories:
,