Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CZYTAM – POLECAM

27.05.2019

W naszym cyklu Czytam-Polecam tym razem prezentujemy książkę It ends with us autorstwa Colleen Hover. Książkę, dostępną w naszej bibliotece, poleca Martyna Nawrocka z klasy 1Tl.

Jest to już kolejna recenzja tej uczennicy. Zachęcamy także pozostałych czytelników do dzielenia się z innymi swoimi wrażeniami z przeczytanych książek.

Colleen Hoover „It ends with us”

Główną bohaterką jest Lily Bloom dwudziestotrzyletnia dziewczyna, która przeprowadziła się do Bostonu. Lily widziała gorszą stroną swojego ojca i czuła do niego nienawiść. Ciężko było jej zaufać innemu mężczyźnie, aż do pewnego wieczoru kiedy poznaje Ryle’a, przyszłego neurochirurga. Opowiadają sobie ich ,,nagie prawdy”. Kiedy ich ścieżki znowu się spotykają i są razem, pojawia się Atlas, dawny przyjaciel Lily, przez co wszystko zaczyna się komplikować.

Uwielbiam Colleen za to jak pisze i jakie postacie tworzy. Potrafi napisać książkę wyjętą z prawdziwego życia. ,,It ends with us” to jedna z lepszych książek jakie przeczytałam. Ciężko było mi się od niej oderwać, a każdą sytuację przeżywałam razem z bohaterką. Piękna książka z przesłaniem, że ,,Nie ma złych ludzi. Wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy robią złe rzeczy”.

Martyna Nawrocka

 

 

Szczegóły

Data:
27.05.2019
Kategorie Wydarzenie:
, ,