Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

1.09

KLASY IV PO GIMNAZJUM
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku o godzinie 8.00 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA WYCHOWAWCA SALA
IV Te technik ekonomista – Witold Wolański 101
IV Tf technik fotografii i multimediów – Witold Krystkowiak 19
IV Tuf technik usług fryzjerskich – Ewelina Wesołowska 200
IV Tż technik żywienia i usług gastronomicznych – Monika Balcerzak 112
IV Ti technik informatyk – Kazimierz Rybczyński 117
IV Tl1 technik logistyk – Agata Jamroży 10
IV Tl2 technik logistyk – Łukasz Rybak 8
IV Tma technik mechatronik /technik architektury krajobrazu-  Barbara Tadeusz – Budnik 102

KLASY IV PO SZKOLE PODSTAWOWEJ
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku o godzinie 8.00 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA WYCHOWAWCA SALA
IV Ti5 technik informatyk – Tomasz Tramowski 228
IV Tm5 technik mechatronik – Katarzyna Trzęsimiech 211
IV Tl5 technik logistyk – Mariusz Andryszak 222
IV Tf5 technik fotografii i multimediów – Paulina Pankowska 223
IV Tż5 technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich – Joanna Lorc 201
IV Tgh5 technik grafiki i poligrafii cyfrowej/technik handlowiec – Emilia Paradowska 210

KLASY III
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku o godzinie 8.30 w formie spotkań
z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA WYCHOWAWCA SALA
III Tżf technik żywienia i usług gastronomicznych/technik usług fryzjerskich – Łukasz Zanto 213
III Tie technik informatyk/ technik ekonomista – Justyna Michalska 233
III Tmg technik mechatronik/ technik grafiki i poligrafii cyfrowej – Emilia Moszyńska 106
III Tl technik logistyk – Katarzyna Jędruch 116
III b1 wielozawodowa – Joanna Cyganek 13
III b2 wielozawodowa – Danuta Białecka 104
III b3 wielozawodowa – Ewa Bonowska 234
III b4 wielozawodowa – Artur Suski 18

KLASY II
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku o godzinie 8.30 w formie spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA WYCHOWAWCA SALA
II TL technik logistyk  – Magdalena Wojtasiak – Kozica 216
II Tż technik żywienia i usług gastronomicznych – Robert Woźniak 219
II Tf technik fotografii i multimediów  – Marzena Smolińska 226
II Tig technik informatyk/technik grafiki i poligrafii cyfrowej – Kamila Leszczyńska -Skibińska 210
II Tm technik mechatronik – Krzysztof Janiszewski 214
II b1 wielozawodowa – Iwona Grochulska 109
II b2 wielozawodowa – Marcin Bielecki świetlica
II b3 wielozawodowa – Agnieszka Hoffmann 115
II b4 wielozawodowa – Robert Burdelski 220
II b5 wielozawodowa – Kamila Hekiert 227

KLASY I TECHNIKUM
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku o godzinie 9.00 na parkingu
wewnętrznym szkoły(w razie deszczu w sali gimnastycznej).
Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA WYCHOWAWCA SALA
I Tak technik architektury krajobrazu – Przemysław Skrentny 211
I Te technik ekonomista – Monika Janas – Cieszyńska 103
I Tf technik fotografii i multimediów- Ewa Nogalska 227
I Tg technik grafiki i poligrafii cyfrowej – Marta Jeneralczyk 102
I Ti technik informatyk – Magdalena Wekwert 105
I Tl1 technik logistyk – Iwona Grabowska 222
I Tl2 technik logistyk – Honorata Kapałczyńska 117
I Tm technik mechatronik – Piotr Nogalski 215
I Tż technik żywienia i usług gastronomicznych – Beata Klapiszewska- Kaźmierczak 212

KLASY I SZKOŁA BRANŻOWA
Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku o godzinie 10.30 na parkingu
wewnętrznym szkoły(w razie deszczu w sali gimnastycznej).
Po uroczystości spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
KLASA WYCHOWAWCA SALA
I b 1 wielozawodowa  -Emilia Walewska-Szyjka 236
I b 2 wielozawodowa – Patrycja Świerad 101
I b 3 wielozawodowa – Małgorzata Pawlak 221
I b 4 wielozawodowa – Aleksandra Tabaka-Hoffmann 203a
I b 5 wielozawodowa – Agnieszka Zych 201
I b 6 wielozawodowa – Piotr Radziątkowski 238
I b 7 wielozawodowa – Paweł Bejnarowicz 219
I b 8 wielozawodowa – Beata Borowiec 228
I b 9 wielozawodowa – Renata Szumlicz 203

Szczegóły

Data:
1.09
Kategorie Wydarzenie:
, ,